Wpis z mikrobloga

2) Chyba przegapiłem moment kiedy Mirko z miejsca do shitpostowania zamieniło się w magazyn naukowy i nie wolno wyrażać swoich opinii( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tygrysoffshorowy: nic się nie zmieniło. Nadal możesz z siebie robić durnia i my tak samo możemy to głośno nazywać.

Ja też mogę twierdzić, że słońce obraca się wokół ziemi, a naukowcy to lewactwo kopernikowskie tylko z takich gównopostów nic nie będzie wynikać.
homoseksualizm jest zaburzeniem, bo wyklucza możliwość rozmnożenia się


@tygrysoffshorowy: Przecież mogą się rozmnożyć. Lesbijki mają dzieci, geje mają dzieci. Mają geny jednego z rodziców, ale nie jest to nic wyjątkowego w świecie osób heteroseksualnych xD Przykładem niech będzie konserwatywny Korwin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się na koniec dowiemy, że żadne nie jest jego xD
btw czy każdy człowiek jest zaburzony, póki nie ma dzieci xD np
żadna szczepionka nie jest lekarstwem, bo nie od tego jest


@ziumbalapl Tak pro forma to szczepionkę na wściekliznę stosuje podobnie czy identycznie jak lekarstwo. Przyjmując, że antidotum jest formą lekarstwa, to szczepionka na wściekliznę jest tak stosowana.
Jeszcze nie y tak dawno poglądy tego pana to były poglądy większości społeczeństwa. Teraz jest inaczej. Min zdaniem to wina nowej matury jest wystarczy mieć 30% z podstaw żeby ją zdać a poziom edukacji jest niższy niż kiedyś. Giniemy
@ZaplutyKarzelReakcji:

Możesz mnie wyzywać, uważać się za oświeconego, cokolwiek chcesz. Nie zmienia to faktu, że ja próbuję prowadzić dyskusję, a Ty jedyne co robisz, to obrażasz interlokutora. To świadczy o Twoim poziomie.

@Wibrujacycymbalek:

Mylisz pojęcia - geje nie mają dzieci. Jeżeli masz na myśli ciążę surogatki, to jeden z gejów ma dzieci, a drugi je tylko wychowuje. Jeżeli dziecko jest adoptowane, to nie są ich geny w ogóle. To tak
1. Homoseksualizm jest zaburzeniem. Człowiek jako jednostka i jako gatunek dąży do prokreacji i między innymi dlatego większość osobników gatunku odczuwa popęd seksualny do płci przeciwnej. Jeśli dana jednostka jest homoseksualna, to niekoniecznie jest bezpłodna, ale jej seksualność nie funkcjonuje w sposób korzystny dla gatunku, a więc nieprawidłowy.
Definicja PWN

zaburzenie

1. «nieprawidłowość w działaniu lub funkcjonowaniu czegoś»

2.Szczepionki mogą być lekarstwem (jak wyżej wspomniana szczepionka na wściekliznę). Ta na COVID może
imho homoseksualizm jest zaburzeniem, bo i wyklucza możliwość rozmnożenia się, co jest podstawowym celem każdego organizmu


@tygrysoffshorowy: Nie wyklucza, nie czyni bezpłodnym. Dziecka nie mogą mieć z powodu tego, że są w rzadziej występującej komórce społecznej, która to uniemożliwia, a nie dlatego, że są wybrakowani jako jednostki. Homoseksualizm nie powoduje żadnych fizjo/psychopatologii.

co jest podstawowym celem każdego organizmu.


Czyli osoby bezpłodne, albo tacy jak księża, są dla społeczeństwa bezużyteczni? Czy kobiety
@ZaplutyKarzelReakcji:

Nie podałeś żadnego naukowego faktu w tej dyskusji.

@ziumbalapl:

1) Owszem, wyklucza. Wyjmij podstawową jednostkę społeczną, jaką jest rodzina i umieść na bezludnej wyspie. Tylko standardowa, czyli hetero rodzina, ma szansę na przekazanie genów dalej. Ponownie powtarzam, nie ma w tym nic złego.

2) Kolego, mylisz rolę człowieka w społeczeństwie i rolę człowieka jako jednostki. Nie rozróżniasz, tak samo jak prawacy nie rozróżniają płci społecznej od płci biologicznej (