Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Euthymol: jestem ciekaw jak HO będzie się zachowywał od Lipca. Czy zacznie się łapanie czy póki co przymykanie oka aż ktoś przypadkiem wpadnie.
  • Odpowiedz
@pol-scot: konto miał przez krótki czas, nie miał tam wpłat. To nie wystarczy, żeby udowodnić pobyt, może wcale nie być śladu. Nie możesz iść do banku i wziąć statement, prawdopodobnie gość nawet żadnych listów z banku nie ma. Reszta umów, czy payslipów nie pokrywa wymaganego czasu z tego co mówi tamten tekst...
  • Odpowiedz
@pol-scot: ty weź doczytaj, co?

Bardzo mało pracował przez agencje bo wiecej dodtawal na czarno

Konta nie misł przez długi okres czasu a jak miał to krótko


Dwie umowy o mieszkanie pokrywaja rok czy dwa, teraz mieszka bez umowy
  • Odpowiedz
@slapdash: no #!$%@? czytam: konto miał, pracował przez agencję i umowy miał a że tego nie ma obecnie to żaden problem, tak jak pisałem ludzie przylatywali tu na jeden dzień, nocowali w hotelu, nie pracowali, nie mieli konta, ninu a mimo to status dostawali
  • Odpowiedz
@Euthymol swoją drogą - jak 'świeże' muszą być dowody, że mieszkałes w UK? Jeśli mieszkałem tak w 2013/14 i potem wyjechałem, no ale pracowałem, konto miałem (pewnie jeszcze istnieje) numer ubezpieczenia i wszystko legitnie to bym dostał czy to już zbyt dużo czasu upłynęło? Niby już tam nie mieszkam i nie planuje wracać póki co, ale jakby się dało wyrobić pre-settled status to warto...
  • Odpowiedz