Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova: @Ziutek_Grabaz: Ja tam nawet nie mam nic przeciwko temu ale pod warunkiem, że przy takiej zabudowie spaliłaby się jedna - dwie stodoły bo ktoś szybko zauważył a akurat za rogiem byli strażacy.

To by miało jeszcze "sens" a tu spaliło się łącznie z budynkami mieszkalnymi i resztą pewnie koło 50 budynków. No niech mi ktoś wytłumaczy na czym ta opatrzność miała tu polegać? Że cała wieś się nie spaliła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@josedra52: Oglądałem ostatnio film na youtube gdzie gościowi .50 cal broń wybuchła i rozszarpała mu tętnicę szyjną.
Ojciec go zawiózł szybko do szpitala, chirurdzy go odratowali, a on stwierdził, że zasługa boga xD
  • Odpowiedz
  • 0
@josedra52 Żadne zdanie w tym tweecie nie jest prawdą
1. Emocje piłkarskie nie nikną
2. Opatrzność - co to #!$%@? jest xd. Jakieś czwarte wcielenie bozi?
3. Rannych nie było, chyba że debil pisze o krowach. A o pomocy czy jest stosowną to jeszcze się okaże.
  • Odpowiedz
Ja najbardziej lubię te teksty „premier zapewnił mnie, że rannym i pogorzelcom udzielana jest stosowna pomoc i wsparcia”. Bo jakby go o tym premier nie zapewnił to by myślał pewnie, że tam dolewają benzynę żeby tych rannych spalić do końca albo ich widłami dobijają.
  • Odpowiedz