Wpis z mikrobloga

jeśli ktoś z najbliższych tak się zachowuje to jest duża szansa, że coś dziecko podłapie z tego zachowania.


@TomdeX: lepiej podłapać coś takiego, co na dłuższą metę jest nieszkodliwe, jeśli zachowujesz się z rozsądkiem niz alkoholizm od rodziców

ale miałem wśród znajomych taką osobę, skończyła z deprechą, bo była inna niż reszta


a to już wina nietolerancyjnego środowiska. Czyli dobrze promować takie zachowania jako normalne, jest szansa na wyeliminowanie depresji z
@Jamniki2: o borze o #!$%@?, są na paradzie gdzie jest mnóstwo ludzi przebranych w kolorowe stroje. Jak ojciec jest zawodowym klaunem to też nie powinien się tak pokazywać dziecku, bo dziecko wyrośnie na pośmiewisko? xD
Wczoraj widziałem piękny przykład prawdziwnego mężczyzny.. Jeden spał pod biedronka, drugi spał pod podstawówką, a trzeci zmarl we śnie po tygodniowym cugu alkoholowym. Jeśli dziecku nie dzieje się żadna fizyczna krzywda to nic wam do tego. Kim jesteście żeby oceniać czy taki styl wychowywania dziecka jest właściwy. Bo jak do tej pory formę wychowania mężczyzn kończy sie finalnie na was, na #przegryw lub beciak, jesteście alkoholikami i macie depresję. Tacy z was
@pekak: no kuźwa głupie pytanie. Te pozy i ubiory sugerują jakieś sado-maso furry zabawy seksualne. Na #!$%@? dziecko tam jest i czemu to ogląda? Jak chcą odstawiać jakieś zabawy swingerskie to może lepiej aby to się działo prywatnie, a dzieci zostawić w takich chwilach z opiekunka? Jestem pro lewicowa, ale #!$%@? ta seksualizacja dzieci - inaczej tego nazwać się nie da - jest patologia i na to nie powinno być przyzwolenia.