Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: wysokomięsne puszki z mokrym jedzeniem- Wild Freedom, Macs czy czasami od biedy Feringa. Kupuję zestaw 24 puszek za średnio 180 zl. Można przyjąć, ze zjada puszkę dziennie (ma rok, waży 6kg, kotka), więc same puszki to koszt ok. 230 zl. Do tego średnio dwa razy w tygodniu mięso- tutaj bez szaleństw - noga z indyka, wołowina, kurczak. Do tego jednorazowy zakup na x miesięcy oleju z łososia, smalcu gęsiego
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: śpi z nami. Wyczesywanie najlepiej w dwie osoby, jedna zachęca smaczkami, druga czesze. Kąpiele - cóż, długowłosy, wiec czasem przy luźniejszej kupie czy po prostu trzeba ją umyć. Jest płacz, próbuje się wydostać spod prysznica, więc siłą rzeczy drapie, ale nie atakuje
  • Odpowiedz