Wpis z mikrobloga

@FlasH: Ale rozumiesz ze tu nie chodzi o to ze postawili jakis pomnik, tylko komu go postawili?


@SlavedWizard: chłopie, gdyby nie wykopowe prawactwo, obsrane z powodu każdego pierdnięcia wokół Floyda, to prawdopodobnie nigdy bym się nie dowiedział o istnieniu takiego gościa.

Przejrzyj co było na głównej przez ostatni rok z hakiem... Nie wspomnę o tym, że ostatnio nawet jakiś kmiot prosił mnie na privie, żebym mu wykopał jakieś ichnie bzdety
Floyd jest symbolem


@johny-kalesonny: a to mam pomysł - postawmy pomnik Adolfa Hitlera jako symbol praw zwierząt i końca ich okrucieństwa. Wszędzie stawiajmy pomniki Hitlera bo przecież taki kochany człowiek, zakończył w Niemczech cierpienia zwierząt.

@johny-kalesonny: Jeden jest zbrodniarzem i drugi. Tylko Hitler większym. Ty napisałeś, że postawili mu pomnik bo jest symbolem ofiar policji, a ja zasugerowałem, żeby w takim wypadku postawić Adolfowi pomnik jako symbol praw zwierząt, bo w 1933 roku wprowadził ustawie o ochronie zwierząt ("W nowej Rzeszy nie będzie więcej dopuszczalne okrucieństwo wobec zwierząt").
Tak jak ty pominąłeś to, że floyd to kryminalista który przystawił ciężarnej lufę pistoletu do brzucha, żeby ją
@marv0oo: Ale Floyd nie jest zbrodniarzem - odsiedział wyrok, był byłym skazańcem. Hitler nigdy nie stanął przed sądem.

Gdzie #!$%@? Hitlera porównywać do jakiegoś randomowego gościa ze Stanów, który akurat miał pecha, że był czarny gdy go aresztowano xD
@DarkenSound: no jak ktos mu stawia pomnik to ma inne zdanie?

Tak samo jak z tym ze ci co stawiaja pomniki JP2 nie robia tego raczej za zaslugi w tuszowaniu pedofilii, tylko maja jakies tam swoje inne powody.

Czy teraz przy kazdym pomniku JP2 powinno sie wiec pisac ze postawili pomnik obroncy pedofilii?
Ale Floyd nie jest zbrodniarzem


@johny-kalesonny: no tak, przystawianie lufy kobiecie ciężarnej do brzucha, to nic takiego, dobry człowiek był.

Hitler nigdy nie stanął przed sądem.

Ale chyba nie masz wątpliwości co do tego, że był zbrodniarzem? Nawet bez procesu. Co z tego, że Floyd odsiedział?
Złodziej jest złodziejem, nawet po wyroku. Gwałciciel jest gwałcicielem, nawet po wyroku. Ćpun jest ćpunem, nawet po wyroku (tym bardziej, że folyd był naćpany w
no tak, przystawianie lufy kobiecie ciężarnej do brzucha, to nic takiego, dobry człowiek był.


@marv0oo: Porównujesz to do gościa, który jest odpowiedzialny za Holocaust xDD

Ale chyba nie masz wątpliwości co do tego, że był zbrodniarzem? Nawet bez procesu. Co z tego, że Floyd odsiedział? Złodziej jest złodziejem, nawet po wyroku.


@marv0oo: Prawo jest prawo - Floyd swoje odsiedział, a wyciąganie tego, że faktycznie siedział, to ostateczny argument prawaków. No
No w końcu zbir, to można go udusić, nie?


@johny-kalesonny: ale ty weź człowieku nie wmawiaj mi coś czego nie powiedziałem. Typowy argument lewaków - kłamanie i wpychanie komuś cudzych słów.
NIE, ten policjant NIE MIAŁ PRAWA nikogo zabijać, jak go osądzili i skazali za zabójstwo to BARDZO DOBRZE. NIE MIAŁ PRAWA TEGO ROBIĆ i zrobił ŹLE.
Ale to nadal nie zmienia faktu, że floyd to bandyta. Zginął niesprawiedliwie, ale mi