Wpis z mikrobloga

@DiggerMeat: to już nie chcecie gadać o tym czy Amerykanie mają prawo sobie stawiać pomniki jakie lubią, tylko wolicie analizować mój ból dupy?

Skąd u was te analne fiksacje?
wiem ze czujesz frustracje z tego powodu ze zachodnia cywilizacja stawia pomniki wielkim generałom, naukowcom, odkrywcom i wynalazcom a wy lewactwo te pomniki obalacie i stawiacie pomniki


@przeor22: Postawili pomnik ofierze, którą udusił rasistowski śmieć z policji. Floyd jest symbolem #!$%@? policji w USA i całego systemu.
@DarkenSound: tzn ze jak ktos pil za zycia alkohol albo wystapil w filmie dla doroslych, to nie mozna mu w zyciu postawic pomnika, tak?

Ale jak JP2 tuszowal pedofilie i bral pod swoje skrzydla znanych pedofilow (i pozniej ich awansowal) to mozna mu walnac po pare pomnikow w kazdym wiekszym miescie?

To jest ta logika?
@przeor22: uważam że BLM i wszystko wokół tego Floyda to przeginanie i nie mogę na to patrzeć, ale z drugiej strony bawi mnie prawacki ból dupy, więc są do dobre strony tego cyrku XDD mam nadzieję, że w PL też postawią podobną ławeczkę, ale z Papajem i Floyd będzie siedział na kolanach Papaja XDDDDDDDD ale byłby skowyt XDDDDDDDD