Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: chłopie, przypadkowo zwróciłem uwagę na ten wątek, gdzie produkujesz się jak na obronie pracy doktorskiej. Odpisałem innym, aby nie wdawali się z Toba w dyskusje bo to bezcelowe z osobą, która jest przekonana o własnej racji w dodatku ma zapędy ewangelizatorskie.
Musisz być dusza towarzystwa
chłopie, przypadkowo zwróciłem uwagę na ten wątek


@Sabarolus: Ojej.

gdzie produkujesz się jak na obronie pracy doktorskiej.


@Sabarolus: To akurat nieprawda. Na obronę pracy doktorskiej przygotowałbym się a nie odpowiadał z marszu. Kolejny przykład twojego kłamstwa.

Odpisałem innym, aby nie wdawali się z Toba w dyskusje bo to bezcelowe z osobą


@Sabarolus: Hipokryzja ciężka choroba. Piszesz innym, żeby nie wdawali się ze mną w dyskusję (bo są na straconej
odpisujesz osobie, która jasno wskazała, że odnosi się do ostatnich wydarzeń politycznych w formie żartu.


@Sabarolus: Ktoś kto palnie głupotę zawsze zrobi wszystko by się wymigać od odpowiedzialności od palnięcia głupoty. "Lewandowski jest słabym piłkarzem -Nie nie jest, jest jednym z najlepszych na świecie zdobył nagrody. -HAHA JA TYLKO ŻARTOWAŁEM MASZ KIJA W DUPIE" taki poziom tego typu wypowiedzi.

A prawda jest taka, że walnął głupotę a ty to bronisz. No
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:@Kismeth: nie czaję o co się kłócicie.
Wyciekły maile bo ktoś z zemsty je wypuścił. Nie było żadnego cyberataku Rosji ale rząd i tak zgłosił coś innego do NATO.
Teraz kolega nawiązując do tej sytuacji prześmiewczo stwierdził że zwykły wypadek i zniszczenie sprzętu wojskowego na ulicy też można zgłosić jako atak Rosji. Tak jak zrobiono z mailami.
O co tu się kłócić? Czego tu nie rozumieć?
Czy jest cokolwiek co przekonałoby Cię, że nie masz racji?


@Sabarolus: Może osoba która nie mówi kłamstw i przedstawi sensowne argumenty przekonałaby mnie, że nie mam racji. Zwracałem honor i przyznawałem się do błędu wielu mireczkom na wykopie. Sęk w tym, że ty taką osobą nie jesteś bo każdy twój wywód o mnie to stek kłamstw. Skoro mówisz kłamstwa w rzeczach trywialnych i oczywistych to ci nie warto ufać. Jeśli cały
nie czaję o co się kłócicie.


@thewickerman88: Ja się nie kłócę o nic. Rozmowa z obcą osobą w internecie nigdy dla mnie nie będzie kłótnią, bo kłótnia niesie pewien ładunek emocjonalny. Obca osoba w internecie nie jest w stanie wpłynąć na moje emocje w taki sposób. To po prostu odmienne zdanie, brak zgody.

na ulicy też można zgłosić jako atak Rosji.


@thewickerman88: Można. Co nie zmienia faktu, że byłby to