Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi opiniami o pracodawcach na np. GoWork? Jak czytam o mojej #praca to mam wrażenie, że w innej pracy siedzę xD
Z ciekawości zobaczyłem moje poprzednie firmy i podobnie, średnia ocena 1,5 - 2,5, jakby to co najmniej kołchoz był xD

Poszukałem jakiś 5/5 i w sumie to jakieś firmy zatrudniające 3 osoby i opinia wlaściciela mam wrażenie xD

#pytanie #korposwiat #praca #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
@niochland: ocenianie korpo jako jednego bytu jest błędne. W korpo są działy, których usługi mogą kupić inne działy wewnątrz jednego korpo. Takie firmy w firmie. Trafisz do badziewnego to nigdy nie dowiesz się jak jest w tych przyjemniejszych a ocenę wystawiasz całej firmie.

EDIT: dodatkowo portale typu GoWork moderują te oceny. Ocena gdzie pojawi się dokładna kwota wypłaty nigdy nie trafi na taki portal.
  • Odpowiedz
@niochland: zazwyczaj mix trollingu, wypowiedzi HRu i sfrustrowanych byłych i obecnych pracowników.

EDIT: dodatkowo portale typu GoWork moderują te oceny. Ocena gdzie pojawi się dokładna kwota wypłaty nigdy nie trafi na taki portal.

@Brydzo: pojawiają się tylko jak ktoś podaje kwotę, nazwisko lub rzuca mięsem to jest (usunięte przez administratora).
  • Odpowiedz
@niochland: tyle że jak komuś dobrze się pracuje to nie wchodzi na ten portal i nie wstawia pozytywnej opinii. Zawsze człowiek jest bardziej chętny kogoś lub coś skrytykować niż pochwalić
  • Odpowiedz