Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@astri:

sama miejscówka to pato

No tak, wszyscy sobie stawiają hotele i tłuką kasę na turystach, ALE NIE W BOLZDZE- TUTEJ MAMY #!$%@? WYBRZEŻA, ALE DZIEWICZEGO ROZUMISZ!?
JAK CHCESZ JECHAĆ NAD MORZE TO TYLKO MIELNO/USTKA/WŁADEK/MIĘDZYZDROJE, A NA RESZCIE PLAŻ PASĄ SIĘ FOKI, DELFINY I PINGWINY I #!$%@? ŻE TAM SIĘ NIC NIE DZIEJE I JEST TO DZIURA W ZIEMI, BO NAWET JAKBYŚ WJECHAŁ AUTEM, JAK NP. NA ZACHODZIE, TO ZARAZ P0LACZEK
Jak otworzą Gołębiewskiego to od razu jadę. Zajebiście, że taki hotel powstaje właśnie w Polsce. Ktoś wie kiedy planowane otwarcie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@astri: Zachowujesz się jak typowy polak-narzekacz który zawsze znajdzie powód do zrzędzenia.
Nic tu z Pato nie ma i wreszcie robią jakąś sensowną infrastrukturę pod turystykę w Polsce to i ceny spadną.
@Henio_Zloczynca no ale przecież o tym napisałam, jeżdżę na takie właśnie wakacje, bo to mają być wakacje a nie stanie przy garach czy stanie w kolejkach, wybieram miejsca gdzie obsługa przyniesie, zabierze, posprząta każdego dnia hotel a ja o niczym poza odpoczynkiem nie myślę, szofer pod hotel przyjedzie i zabierze na wycieczkę czy rodzinka czy grupa, to sa prawdziwe wakacje a nie podróż w 5 samochodem przez pol Europy żeby dupe na