Wpis z mikrobloga

Siemano, szukam jakieś zajebistej kurtki skórzanej (tylko czarne). Budżet tak maksymalnie 1,5k ale wolałbym coś 600-800zł. Interesują mnie takiej bardziej podkreślające muskulaturę i proporcje ale nie za obcisłe. Styl, który mnie interesuje dałem na zdjęciu. Mam 197cm wzrostu, waga 87kg, więc też nie mogą być za krótkie. Jakbyście mogli polecić jakieś marki, których np. nie ma na Zalando, ASOS itp.

#wygryw
#moda
#podrywajzwykopem
#niebieskiepaski
#rozowepaski
#wzrost
#modameska
#mirkokoksy
#mikrokoksy
LadnyChlopczyk - Siemano, szukam jakieś zajebistej kurtki skórzanej (tylko czarne). B...

źródło: comment_1624056404vsiocbUhvX75pzXuBDDHyl.jpg

Pobierz
  • 15
@Darknes17: No ale ciężko o kurtke skórzaną (z prawdziwej skóry), która będzie dobrze skrojona, żeby nie kosztowała kilka stówek. Ja akurat nic nie kupuje w oryginalnej cenie i chodze w basicach z sieciowek, z promocji. Jedynie na buty, plaszcz, kurtke, zegarek mogę dać więcej.
@LadnyChlopczyk: To pro tipy:
- nie kupuj ramoneski: mało kto w tym dobrze wygląda
- dopasuj rozmiar idealnie. IDEALNIE. Jak kupisz lekko za dużą, bo będzie wisieć na Tobie, jak za małą, bo będziesz mieć rękawy za krótkie/ew. wyglądać jak laska, bo one czasem noszą takie kurtki co się kończą w połowie pleców.
- dopasuj krój kurtki do reszty ciuchów, niektóre kurtki nie pasują np do koszuli.
@gdyzgasnieswiatlo: @Darknes17:
To jak tak się znacie na wyprzedażach i promocjach to podpowiedzcie, jest coś gdzieś jakaś strona, czy serwis, grupa na fb, cokolwiek, gdzie można się dowiedzieć kiedy są planowane/trwają promocje w różnych sieciówkach w galeriach handlowych? Bo wiadomo że na przełomie sezonów regularnie sa wyprzedaże poprzednich kolekcji, ale jest gdzieś info w punkt, kiedy co gdzie? Czy może to jest jakaś uniwersalna wiedza powszechna że danego dnia w