Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj odyebalem zajebiste zaręczyny mojej byłej żonie. Takie jak z filmu. Opowiedziała koleżankom i zaczęły ja nastawiać przeciwko mnie. xD nie ma co się dziwić, same swoim sebkom oswiadczaly się testami ciążowymi. No, ale dopiely swego bo żona już była.

Także protip mireczki, jak chcecie odwalić jakiws fajne oświadczyny to zróbcie risercz co do koleżanek swoich panien, bo zbyt fajny efekt może dać odwrotne skutki

Pozdro i z fartem
daleko mi do tego redpillowego, mizoginistycznego gówna, ale też uważam, że cały ten rytuał z oświadczynami do skansen i żenada. A jak ktoś jeszcze wcześniej o to prosi rodziców dziewczyny, to już w ogóle XD Tak jakby laska była nadal dzieckiem, które musi prosić rodziców o zgodę na wyjście z domu. Klękanie, oświadczyny w restauracji, jakieś żenujące przedstawienia...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tranzystor_IGBT: ok fajnie, ale co z tego? Nadal nie rozumiem jaki masz problem do ludzi którzy się zaręczają?
Jeśli twoim argumentem przeciw ślubom jest to że dużo osób się rozwodzi to równie dobrze można mówić by nie zakładać firmy, bo wiele firm upada.
Żyj i daj żyć innym, takie #!$%@? się do innych bez powodu jest żałosne.