Wpis z mikrobloga

  • 17
Na zgierskiej znowu festiwal s----------a. Ludzie jadą pasem do lewoskrętu i potem "ło k---a nie ten pas wpuść mnie chuju na prawy" kiedy postawią tutaj patrol albo przykręca jakieś słupki....?

Auto które stało obok mnie już dawno przejechało przez światła.

#polskiedrogi #lodz #zgierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mintaa: > W warunkach znacznego zmniejszenia prędkości na jezdni z więcej niż jednym pasem ruchu w tym samym kierunku jazdy, w przypadku gdy nie istnieje możliwość kontynuacji jazdy pasem ruchu z powodu wystąpienia przeszkody na tym pasie ruchu lub jego zanikania, kierujący pojazdem poruszający się sąsiednim pasem ruchu jest obowiązany bezpośrednio przed miejscem wystąpienia przeszkody lub miejscem zanikania pasa ruchu umożliwić jednemu pojazdowi lub jednemu zespołowi pojazdów, znajdującym się na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SeriousDude tak zadzwonię i powiem wie pan co niech pan powtórzy to bo teraz muszę nagrać dla kolegi z wykopka który mi nie wierzy xD wal się na c--e zadzwoń sam i powiedz że są korki.

Po połączeniu naciśnij 5 potem 2. Jak pan podniesie słuchawkę to powiedz że przełączyła cię do głównego inżyniera ruchu. Tam odbierze pani i powiedz by połączyła cię z Panem od organizacji ruchu.
  • Odpowiedz
@Mintaa stoj sobie na prawym ile chcesz, przejadę sobie lewym za światła, poczekam aż się zmieni na czerwone i na prawym będzie mnóstwo miejsca wcześniej, aby sobie zmienić las. A jak nie to... I tak zawsze znajdzie się jakaś łamaga w yarisce czy innej corsie, która "zgubi bieg", zagrali się w telefon czy coś inna sobie spokojnie mylne z lewego na prawy. A twoje pękanie duoy tylko poprawi mi humor :)
  • Odpowiedz