Wpis z mikrobloga

  • 17
Na zgierskiej znowu festiwal s----------a. Ludzie jadą pasem do lewoskrętu i potem "ło k---a nie ten pas wpuść mnie chuju na prawy" kiedy postawią tutaj patrol albo przykręca jakieś słupki....?

Auto które stało obok mnie już dawno przejechało przez światła.

#polskiedrogi #lodz #zgierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zacytuj gdzie napisałem że MUSI tam być zasada suwaka bo kończy się pas?

umie korzystać z przepisów


@SeriousDude: jaki przepis pozwala ci blokować swój pas i ruch na nim, bo chcesz się wepchnąć na sąsiedni?
  • Odpowiedz
Jazda lewym to wykorzystywanie ludzi z prawego pasa.


@Mintaa: zdajesz sobie sprawę, że jazda jedynie prawym pasem spowoduje, że kolejka aut na tym pasie będzie 2 razy dłuższa, co może spowodować zablokowanie okolicznych skrzyżowań?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nieszkodnik ale zdajesz sobie sprawę że specjalne hamowanie i wpuszczanie ludzi z lewego pasa powoduje że dalej kaskadowo ludzie muszą hamować do zera? Dodatkowo blokują oni lewoskręt czyli auta które chcą skręcić w lewo powiększają ten korek? Czyli co jedziemy lewym pasem po to by skrócić korek ale jednocześnie blokujemy lewoskręt co wydłuża korek ( )
  • Odpowiedz
Jazda lewym to wykorzystywanie ludzi z prawego pasa


@Mintaa: To oznacza, że znalazłeś prawko w chipsach i dodatkowo jesteś prawdopodobnie upośledzony. Elo.
  • Odpowiedz
@Mintaa: I oglądając ten film, dodaj sobie wszystkie auta z lewego pasa na prawy i sprawdź na mapie gdzie by się ten korek kończył w momencie gdyby drugiego pasa nie było ( ͡º ͜ʖ͡º) jak już wspominałem, rondo by było zablokowane. No ale co tam, ważne aby być dzbanem i mistrzem prawego pasa bo instruktor nie nauczył korzystania z lewego pasa ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SeriousDude mam dla ciebie ciekawą wiadomość właśnie dzwoniłem do zarządu dróg.

Panowie doskonale zdają sobie sprawę że lewy pas wykorzystywany jest przez cwaniaków (ich słowa) dlatego w niedalekiej przyszłości będzie zmiana organizacji. W pomysłach jest postawienie słupków rozgraniczających ulub przedłużenie linii ciągłej oraz zawieszenie kamer na sygnalizacji by karać kierowców. ( )
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SeriousDude ale co mnie interesuje długość korka gościu k---a xD on dalej ma 10 km tylko są dwa pasy po 5 zamiast jednego.

Co więcej szybciej rozładujesz ten 10 km jadąc płynnie niż jak będziesz musiał co chwilę hamować by puścić kogoś z lewego pasa

Do tego jak wpychają się auta z lewego pasa już się nie potrafiłeś odnieść nie? Mądrzejszy o tym nie wspomnieć
  • Odpowiedz
am dla ciebie ciekawą wiadomość właśnie dzwoniłem do zarządu dróg.

Panowie doskonale zdają sobie sprawę że lewy pas wykorzystywany jest przez cwaniaków (ich słowa)


@Mintaa: XDDDDDDDDDDDDDDDD
Już pisałem, bajki dla dzieci ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co wiadomość to się ośmieszasz, serio.
  • Odpowiedz
@blunch: strach się bać co teraz będzie... @Mintaa zainterweniował i teraz nam zamkną jeden pas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A jeszcze niedawno ZDiT rozkminiał jak rozbudować ten odcinek o trzeci pas aby rozluźnić korki, a teraz wychodzi że chcą jeszcze bardziej zakorkować i puścić pas jednym pasem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Boszzzzz, jakim dzbanem trzeba być aby takie cuś wymyślić, dno
  • Odpowiedz
@Mintaa: ja tu widzę dwa problemy:
1. Ludzie jadą lewym pasem i tuż przed zaczęciem się lewoskrętu wbijają na prawy - ale robią to nieudolnie i blokują prawy pas bo stoją w poprzek
2. Ludzie na lewoskręcie jadą prosto i wbijają się przed ludzi na prawym pasie blokując skrzyżowanie

Imho jak ktos nie umie się dobrze włączyć do ruchu zmieniając pas to powinien sie kisić na prawym
  • Odpowiedz
oczywiscie że możesz inni też mogą tylko niech potem nie płaczą że auto uszkodzone bo jednak nikt nie chciał przepuścić


@Mintaa: żebyś nie zapłakał jak policjant zobaczy nagranie i okaże się, że nie zastosowałeś się do jazdy na suwak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

We Wrocławiu jest identyczna sytuacja na Pułaskiego. Dzbany stoją na prawym i blokują skrzyżowania z tyłu, a lewoskręt pojawia się 30 metrów od
  • Odpowiedz
@Mintaa: I co to wnosi? Zadzwonić sobie można wszędzie, 5 minut odsłuchać taśmy odnośnie RODO i którym jest się w kolejce + usłyszeć od "miłej" Pani że korki były, są i będą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wrzuć nagranie z rozmowy, wtedy będziemy o tym dyskutować.
Kolejny milion na stół kładę że żaden z pracowników nie powiedział tego co zacytowałeś odnośnie lewego pasa.

Skończ poniżanie się, usuń
  • Odpowiedz