Wpis z mikrobloga

@Mintaa: napisałeś, że jadą pasem do skrętu w lewo. Nie znam tego miejsca, ale:
- jeśli jadą pasem do skrętu w lewo (ze strzałką do,skrętu i oznaczonym znakiem) to robią źle
- jeśli jadą pasem do jazdy na wprost, który w pewnym miejscu zmienia się w pas do skrętu w lewo i w miejscu zmiany chcą zmienić pas na prawy, to robią dobrze, a nawet można ich pochawlić, bo mogą przyczynić
No ale pod jego koniec jest to pas do lewoskrętu


@eiaculatiopraecox: A co napisałem? Że zmieniam pas przed znakiem poziomym, co oznacza, że do tego momentu korzystam z pasa do jazdy na wprost.

mam nadzieję że trafisz kiedyś na ostrą grupę która was nie wpuścili będziecie tam stać przez pół godziny


@Mintaa: Dlaczego źle mi życzysz, skoro jeżdżę zgodnie z przepisami? To Ty wychodzisz na drogowego Janusza.
@Mintaa: i w czym problem? Do momentu sygnalizacji i ciągłej linii nie widzę problemu aby zjechać z lewego na prawy, inna baja jest w momencie gdy cwaniaczki lecą na światłach na wprost.

Ludzie narzekają na korki, a sami je tworzą trzymając się usilnie jednego pasa zamiast jazdy na dwa i stosowanie suwaka ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli ktoś ma w ciul czasu, niech sobie stoi na prawym