Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko,

Przyszedłem się i chwalić i żalić! :D

____TU SIĘ CHWALĘ__

Chciałbym się pochwalić tym, że moja dziewczyna zdała egzamin ostatni, najważniejszy egzamin i zostaje radcą prawnym, jest w pierwszej piątce! Jestem niesamowicie dumny! Pracowała długie lata nad tym, żeby tak ogarniać wszystko. Teraz umawia szczegóły nowej umowy w kancelarii i zacznie zarabiać dobrze! Ultra mocno się cieszę, czas żeby odżyła i miała dobre pieniądze za swoją ciężką pracę i upór! Mam swoją panią mecenas!

___TU SIĘ ŻALĘ I MÓWIĘ O PRACY___

A żeby huśtawką miała równowagę to likwidują etat w mojej kolejnej pracy xD Tak więc szukam pracy znowu. Jestem największym pechowcem :D Tym razem szukam czegoś w większej firmie niż 5 osób. ;)

Tak więc może znacie kogoś, kto szuka pracownika, który zna / potrafi itp.

- Adobe Illustrator na poziomie bardzo dobrym: tworzenie logo, identyfikacji, materiałów reklamowych, do druku itp.

- Adobe Photoshop/ lightroom na dobrym: obróbka zdjęć na potrzeby projektowania

- Adobe xd - w trakcie nauki, aspiracje do ui

- Adobe InDesign - poziom znajomości oceniłbym w skali szkolnej na 3+, znam podstawowe funkcje, składam w nim większość materiałów do druku wspierając się illustratorem.

- After Effects, Premiere Pro - znam podstawy, mam za sobą 2 animacje rysunkowe z gotowych elementów.

- znam podstawy fotografii i filmu - skończyłem liceum plastyczne na kierunku fotografia.

- znam na poziomie bardzo dobrym stanem osx, na nim pracuję, windowsa też znam.

- prawko kat. B, od 3 lat, nigdy nie dostałem mandatu, nigdy nie karany :D

- potrafię w komputery: złożyć, rozłożyć, poinstalowac rzeczy biurowe.

- umiem odnaleźć się w każdych warunkach, między różnymi ludźmi i jestem otwarty.

- kumam czacze w office na poziomie dobrym.

- angielski - znam, rozumiem wszystko co oglądam, czytam, słucham ale przez brak możliwości rozmowy czuję, że straciłem to. ;)

- moje główne zainteresowania to grafika, plakat i projektowanie, dodatkowo śledzę zagadnienia związane z motoryzacją. Banału jak muzyka nie wpisuję, bo każdy to ma.

- kończę właśnie studia na kierunku grafika i multimedia.

- mam ostatnie 20 lat, więc w zasadzie jestem już starszą młodzieżą, która nie ma siana w głowie.

- jestem w stanie pracować po 10 godzin. Bardzo szybko łapie nowe rzeczy. Docelowo chciałbym projektować logo, identyfikację, ui, mogę zająć się mediami firmy, robić zdjęcia, kręcić filmy itp. ale mogę zająć się innymi rzeczami.

Szukam stałej pracy, nie na chwilę. Najlepiej z umową o pracę. Najlepiej w #gdansk bo tu mieszkam.
Chce zarobić od 3 - 3.5 netto (na łapę) bo nie łudzę się, że dostanę więcej a uważam, że ta kwota to absolutne minimum, żeby przeżyć. Mogę zacząć od mniejszej kwoty o ile firma faktycznie docenia pracownika i stopniowo w ciągu kilku miesięcy podbiją kwotę.

Znacie coś? Wiecie gdzie szukają kogoś?

Linki do portfolio mogę przesłać na pw :)

Miłego dnia kochani!

#praca #pracbaza #gdansk #szukampracy #pytanie #sopot #gdynia #grafika #grafikakomputerowa
  • 20
  • Odpowiedz
@Decode: Nawet nie wiesz jak się cieszę jej sukcesem. Zwolniła się na 3 miesiące, żeby uczyć się dzień w dzień. Uczyła się po 12 - 14 godzin, na prawdę sumiennie. Podziwiam ją. Ja bym tego nie dźwignął :D
  • Odpowiedz
  • 0
@mechaos Przekaż Jej że teraz musi zadbać o stylistykę wyglądu dla petenta to znaczy klient patrząc na nią ma mieć poczucie jej gniecącego intelektu a przeciwnik ma wzrok wbijać w ziemię. Ona zrozumie... No i gratuluję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mechaos: Jaki byłby koszt wykonania prostego minimalistycznego logo? Nazwa firmy to jedno słowo więc główna rolę miałby grać napis I do tego jakiś wyróżniający akcencik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz