Wpis z mikrobloga

@Mikstolar: rozum mówi co innego serce co innego. Jutro pójdę z kumplami oglądać mecz i będę się łudzić, że coś z tego będzie. Cały czas powtarzam, że najłatwiej to mówić, że #!$%@? wygrają, ale jak się uda to się cieszyć jak dziecko.
Wy naprawdę żyjecie w iluzji xD Przecież polska repra poza Lewandowskim i Zielińskim to jakieś "gwiazdy" ligi rosyjskiej, kazachskiej, a jak już ktoś gra w mocniejszej lidze, to na ogół w jakimś zespole który walczy o utrzymanie, typu Bednarek i jego Southampton


@CzaryMarek: skąd wy się bierzecie, następny mądry. Gówno wiesz ale pierwszy do wypowiadania ekspertyz na ten temat, polecam sprawdzić, gdzie grają piłkarze w reprze
Rzeczywiscie jesteś, właśnie przez takich ludzi mogą sobie za każdym razem człapać na olewce po boisku bo frajerzy do oglądania zawsze się znajdą.
@Mikstolar: miałem tak samo do momentu porażki z Senegalem na ostatnich MŚ. Od tamtej pory mam totalnie wywalone w reprezentacje i jej wyniki. Ta drużyna nie osiągnie niczego poza pojedynczymi dobrymi meczami, raz na kilka miesięcy.
@Mikstolar: Jesteś. Ale też byłem. W 2008 po #!$%@? przez Niemców wierzyłem w rozjechanie Austrii, w 2018 po kompromitacji z Senegalem wierzyłem, że będzie przynajmniej remis z Kolumbią. Ale chyba się wyleczyłem i niech te patałachy dostaną od Hiszpanów jak za Smudy XDD
Potem się dziwicie, że piłka nożna jest nadal naszym sportem narodowym. 3 dni i kibice już zapominają o tym, że nasi kopacze zagrali najgorzej na całym turnieju. Ze Słowacją. Ale jutro meczyk i nagle teksty w stylu „Mam przeczucie, że teraz wygramy.” XDD Skąd się to u Was bierze? Ja rozumiem, nadzieja umiera ostatnia i te sprawy, ale gdzie Wasz zdrowy rozsądek i rozum? Zamiast się na nich wypiąć i zastanowić się
@CzaryMarek: ale januszowe #!$%@?. Szwecja zagrała bardzo mądrze z Hiszpania, zremisowali i sami mieli kilka okazji na bramkę.

Luknijmy na ich POTĘŻNY skład w tym meczu.
W bramce rezerwowy bramkarz przeciętnego klubu PL.
W obronie totalny anonim z ligi chińskiej., typ z Werderu który właśnie spadł do 2. ligi i wiekowy kopacz z ligi szwedzkiej.
W pomocy przecietniak z Sampdorii, dwie „gwiazdy„ ze sredniaka ligi rosyjskiej, jako kapitał 36-letni nijaki skrzydłowy