Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 448
@sEB-q: wiem że to komentarz pod memem i się czepiam, ale jak ktoś piszący ten komentarz nie widzi różnicy między samoróbką dwóch Hindusów, którzy się nudzą w wolnym czasie a konstrukcją stawianą przez tysiące ludzi opłacanych w przez osobę o niemal nieograniczonych funduszach, przez kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat to mi go szkoda ¯_(ツ)_/¯
@maciekson no tutaj trochę poleciałeś, bo ci hindusi też nie robią tego dla zabawy. Za tymi kanałami stoją inni ludzie, którzy wyczuli w tym zajebisty biznes. Jestem ciekaw, czy chociaż dobrze im płacą tym Hindusom, a nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że są zmuszani do tej roboty.
@maciekson: wiem że to komentarz pod memem i się czepiam, ale jak ktoś piszący ten komentarz nie rozumie ze ulozenie 2,5mln kamiennych blokow (a wiekszosc ludzi zapomina ze caly plac pod piramidami zostal wyplytowany a to tez zabiera czas i nie jest to fakt zazwyczaj brany pod uwage) jeden na drugim aby zmiescic sie w ramach czasowych jakie wyznaczyli egiptiolodzy tylko po to aby uznac piramidy za grobowce to znaczy ze
@StarySer: Gdzieś był kanał z takim młodym azjatą który też pokazywał jakieś sztuczki bushcarftowe albo inne pułapki tylko był mało wiarygodny bo po cięciu nagle się pokazywała zdobycz w takiej pułapce tylko że już martwa xD A typiarz na ciele miał jakieś blizny jakby od przypalania więc stała za tym jakaś mroczna historia.
wiem ze to ma być tylko śmieszny obrazek i się czepiam , ale jak ktoś robiący ten obrazek nie widzi różnicy w ulepieniem dziury w ziemi z wodą do precyzyjnego ustawienia 2,3 mln kamiennych bloków ważących od 2-15 ton to mi go szkoda.


@sEB-q: Techniki budowania piramid są znane, to że Cejrowski albo inny Zalewski napisze, że nie, że naukowcy się nie znają i podają swoje przemyślenia na ten temat wcale
wiem że to komentarz pod memem i się czepiam, ale jak ktoś piszący ten komentarz nie rozumie ze ulozenie 2,5mln kamiennych blokow (a wiekszosc ludzi zapomina ze caly plac pod piramidami zostal wyplytowany a to tez zabiera czas i nie jest to fakt zazwyczaj brany pod uwage) jeden na drugim aby zmiescic sie w ramach czasowych jakie wyznaczyli egiptiolodzy tylko po to aby uznac piramidy za grobowce to znaczy ze na inzynierii