Wpis z mikrobloga

@Neubert: Wyobraźmy sobie dokładnie takie same sytuacje, tylko nie zrobił tego murzyn w usa, a np. Wietnamczyk w Wietnamie.

Jak myślicie jaki byłby odzew społeczności, a w szczególności konserw?

  • Odpowiedz
@Neubert: Ale o co ci chodzi? Przecież wiadomo, że musimy informować o przestępstwach z innego kraju! To jest sprawa niesamowicie ważna dla naszego kraju i naszego społeczeństwa. I nie ma tu znaczenia, że dajemy info z kraju który jest 30 razy większy od Polski, i który ma 6 razy większą populacje, mający całkowicie inną strukture kulturową, gospodarczą, prawną i historyczną. TE SPRAWY TO TEŻ SPRAWY DOTCZĄCE NAS BO JULKA MA
  • Odpowiedz
@Neubert: W jaki sposób jest to niby sprzeczne z regulaminem? Co admini mają niby zrobić?

To jest portal "tworzony przez użytkowników" czy nie? Ludzie chcą takie rzeczy wykopywać - ich sprawa.
  • Odpowiedz
@Neubert: Twoja sprawa, nie chcesz to nie blokuj tylko nie narzekaj później mirko. Ja też widzę wiele znalezisk neuropy które mi się nie podobają i nie płacze żeby je zablokować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do końca nie wiem czego oczekujesz od a__s ale to podchodzi już pod cenzurę. Albo mamy wolność i dodajemy co nam się podoba albo bawimy się w cenzurę...
  • Odpowiedz
@Neubert: #!$%@?ąc od jego prywatnych wiadomości, dlaczego nie może być takich znalezisk?

Jak ktoś chce to wykopie, jak ktoś chce to zakopie.
  • Odpowiedz
@Neubert: zaraz, zaraz. Chcesz mi powiedzieć, że za te przestępstwa odpowiadają mężczyźni?! A gdyby tak trollować konserwy, i zamiast w opisie pisać, że znowu sprawca był czarny, pisać, że znowu sprawca być mężczyzną?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz