Wpis z mikrobloga

#koty #kot
Witam kociarzy którzy tak jak ja pomagają jak mogą tym bezbronnym istotom :) Dzisiaj zgłaszam się nie ze swoją kotką, a z kotką siostry mojego kumpla, u której zdiagnozowano FIP ( ͡° ʖ̯ ͡°) Leczenie jest strasznie kosztowne, mimo to podjęli się tego wyzwania nawet jeśli będzie wiązało się to z wzięciem pożyczki - dla właścicieli zwierząt sytuacja jest zrozumiała i sam postąpiłbym podobnie, dlatego z mojej strony wielki szacunek dla tych ludzi. Wracając do tematu - Luna (bo tak ma koteł na imię) jest już w trakcie terapii i jest zwrot o 180 stopni, kotka wróciła do życia, przytyła, jest pełna energii ale leczenie trzeba kontynuować przez trzy miesiące. Dlaczego piszę ten post? Nikt mnie o to nie prosił, ale kumpel wsparł mnie finansowo kiedy leczyłem moją kotkę z pękniętą przeponą, teraz mam możliwość rewanżu - jest opcja "odciążenia" ich finansowo - założyli zbiórkę, którą znajdziecie TUTAJ - sprawa jest tutaj opisana bardziej szczegółowo. Dzięki wielkie za jakąkolwiek pomoc - chociażby udostępnienie zbiórki w waszych socialmediach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Dominias - #koty #kot 
Witam kociarzy którzy tak jak ja pomagają jak mogą tym bezbro...
źródło: comment_1623931707fLD2IVNem6xHheeUNsMLTV.jpg
  • 5
@badtorro: ale o czym ty gościu #!$%@? i wylewasz swoje żale? Czy ja tu kogoś do czegoś zmuszam? Nie podoba ci się coś to skrolluj dalej. Ludzie podjęli decyzję, że walczą o życie swojego przyjaciela i ja ich w tej decyzji wspieram bo zrobiłem dokładnie to samo 8 miesięcy temu chociaż takie "zdroworozsądkowe" pajace jak ty pisały mi, że nie ma sensu bo kot i tak za miesiąc zdechnie.