Wpis z mikrobloga

Sousa tłumaczy tym nieudacznikom żeby kryć Skriniara na krótko i uważać na niego, a te jak zawsze grają swoje. Experci jak zawsze całą winę przenoszą na trenera.
Ludzie nie rozumieją, że Borek i spółka z Kanału Sportowego, są #!$%@? na Souse, że nie wziął ich wtyki w postaci Grosickiego na euro. Biedaczki, nie ma kto im zdawać tajnych relacji z przebiegu zgrupowania. To dlatego tak cisną Souse, a minimum krytyki piłkarzy.
Ludzie w tym kraju nie mają własnego zdania. Taki Stanowski jak kiedyś powie że gówno jest zdrowe i dobre, to na drugi dzień większa część jego widowni po kryjomu w kiblu, po sraniu skosztuje czy mówił prawdę. Na dowód tego wystarczy posłuchać telefonów od widzów. 80% wylizałoby mu odbytnicę, jeżeli tylko wyraziłby na to zgodę.
Euro przegramy, bo ci piłkarze nie rozumieją koncepcji trenera, a nawet jak rozumieją to nie potrafią jej przenieść na boisko. Nie dlatego, że Sousa jest złym trenerem.

#kanalsportowy #laczynaspilka #reprezentacja
  • 50
@Masc_Dla_Lewaka: dawno nie mieliśmy trenera z takim zamysłem jak Sousa. Chce grać odważną piłkę, żebyśmy atakowali, presowali. My mamy po prostu melepety i to pokazały poprzednie turnieje, tu nie chodzi o trenera. I powiem więcej, mleko się rozlało, w dupie już ich mam, koniec lizania się po fiutkach, #!$%@? w dupę i tyle. Mam nadzieję, źe dostaną #!$%@? kilkubramkowy od Hiszpanii. Chcę potem posłuchać tego dukania piłkarzyków jak się starali i
@Masc_Dla_Lewaka: ciężko zrozumieć tych patalachow dlaczego nie słuchają Sousy tzn. Słuchają ale przed pierwsze 10 minut a później dalej grają swoje jak by mu robili na złość chłop w każdym calu miał racje a te barany i tak po swojemu, niech on lepiej idzie trenować gdzie indziej bo szkoda jego nerwów
@Masc_Dla_Lewaka prawda jak zwykle leży pośrodku, jeśli to prawda z tym, że Sousa kupę czasu nawet nie mieszkał w Polsce, nie integrował się z polską drużyną, ligą, szkoleniowcami, no to tego efektem są teraz nieporozumienia między nim, a kadrą
@Chekatomba: ale w sumie to @camelinthejungle powiedział prawdę. Możesz sprowadzić najlepszego wykładowcę do grupy debili, który będzie się starał przedstawiać rzeczy najprościej jak się da (które każdy normalny człowiek ogarnie w try miga), ale i tak nic z tego nie zrozumieją.

@Masc_Dla_Lewaka Aż mi się źle zrobiło, że też zacząłem wjeżdżać na Sousę, chociaż i tak uważam parę decyzji (łącznie z powołaniem Szczęsnego na "jedynką" czy olanie Przybyłki) za irracjonalne. Minusem
@camelinthejungle: serio? I dostaja gruby hajs bo przypadkiem robią coś po myśli trenera. Na tym poziomie, takie rzeczy się nie zdarzają - jak Ci stać na płacenie kilkudziesięciu tys euro miesięcznie, to masz tez zasoby, żeby analizować treningi i grę tego zawodnika i wyłapać czy kuma czy nie kuma. Podobnie w kadrze nie po to jest cały sztab, a przynajmniej być powinien.
dawno nie mieliśmy trenera z takim zamysłem jak Sousa. Chce grać odważną piłkę, żebyśmy atakowali, presowali. My mamy po prostu melepety i to pokazały poprzednie turnieje, tu nie chodzi o trenera.


@folwarkzwierzecy: to skoro trener nie pasuje do piłkarzy, a innych piłkarzy nie mamy, to znaczy że trzeba było wybrać innego. Kogoś w typie Czerczesowa, a nie latynosa wizjonera
@FatSniper: Pewnie spektrum działań po fakcie jest trochę szersze niż bura. To nie januszex. Ale generalnie do tego zmierzam, ze wina nie leży po jednej stronie, oni nie byli zmotywowani i zdeterminowani, żeby zrobić co im powiedziano, ale kto za motywacje odpowiada, bo #!$%@? te zgrupowania, rozmowy wspólne posiłki, koncerty, eventy, #!$%@? muje?! Trener jest liderem i jak wódz przed walka powinien ich zmotywować, a wcześniej przygotowac ich do walki włączając
w Hejt Parku z Wawrzyniakiem o tym opowiadali, że Sousa siedział kupę czasu w Lizbonie, a na przykład Beenhaker normalnie zaraz wynajął chatę, żeby być blisko drużyny


@smierdakow: To prawda, a poza tym Beenhaker jadł bigos i żurek, aby lepiej wczuć się w klimat polskiej menażerii, w którym opinią publiczną steruje jeden debil zakolak i jego wesoła ferajna, a Sousa dalej tylko owoce morza. Jak ten trener ma dobrze ustawić zespół?!
@arkagham: Jasne, ale nie bagatelizuj kadry, szczególnie na dużej imprezie. Dla wielu z nich to jest trampolina, nie tylko w sensie odkrywania talentów, ale generalnie. Za chwile zaczną się transfery, negocjacje podwyżek, przedłużenia kontraktów itd. Każdy z nich na imprezie takiej jak euro ma do ugrania tysiąc razy więcej niż premia w klubie (No może poza takimi jak Lewandowski)