Wpis z mikrobloga

Sousa tłumaczy tym nieudacznikom żeby kryć Skriniara na krótko i uważać na niego, a te jak zawsze grają swoje. Experci jak zawsze całą winę przenoszą na trenera.
Ludzie nie rozumieją, że Borek i spółka z Kanału Sportowego, są #!$%@? na Souse, że nie wziął ich wtyki w postaci Grosickiego na euro. Biedaczki, nie ma kto im zdawać tajnych relacji z przebiegu zgrupowania. To dlatego tak cisną Souse, a minimum krytyki piłkarzy.
Ludzie w tym kraju nie mają własnego zdania. Taki Stanowski jak kiedyś powie że gówno jest zdrowe i dobre, to na drugi dzień większa część jego widowni po kryjomu w kiblu, po sraniu skosztuje czy mówił prawdę. Na dowód tego wystarczy posłuchać telefonów od widzów. 80% wylizałoby mu odbytnicę, jeżeli tylko wyraziłby na to zgodę.
Euro przegramy, bo ci piłkarze nie rozumieją koncepcji trenera, a nawet jak rozumieją to nie potrafią jej przenieść na boisko. Nie dlatego, że Sousa jest złym trenerem.

#kanalsportowy #laczynaspilka #reprezentacja
  • 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 356
@Masc_Dla_Lewaka: idealny przykład to jak w którymś hejtparku ci kretyni powiedzieli ze nie pauzuje się za dwie żółte kartki w jednym meczu xD Na drugi dzień w #!$%@? wykopków powtarzało tę bzdurę i kłóciło się ze takie som przepisy, no #!$%@?, ludzie nie mają mózgu, a zakolak i spółka dobrze o tym wiedzią xD
  • Odpowiedz
@Masc_Dla_Lewaka: dawno nie mieliśmy trenera z takim zamysłem jak Sousa. Chce grać odważną piłkę, żebyśmy atakowali, presowali. My mamy po prostu melepety i to pokazały poprzednie turnieje, tu nie chodzi o trenera. I powiem więcej, mleko się rozlało, w dupie już ich mam, koniec lizania się po fiutkach, #!$%@? w dupę i tyle. Mam nadzieję, źe dostaną #!$%@? kilkubramkowy od Hiszpanii. Chcę potem posłuchać tego dukania piłkarzyków jak się starali
  • Odpowiedz
@Masc_Dla_Lewaka: A trener nie jest od tego, żeby jednak ogarniało? Jak to jest, ze w klubach rozumieją założenia taktyczne i potrafią je egzekwować a na kadrze nie? czy trener przypadkiem nie jest odpowiedzialny za to żeby się upewnić ze go zrozumieli wszyscy i zmotywować do robieni tego co robić maja?
  • Odpowiedz
@Masc_Dla_Lewaka: ciężko zrozumieć tych patalachow dlaczego nie słuchają Sousy tzn. Słuchają ale przed pierwsze 10 minut a później dalej grają swoje jak by mu robili na złość chłop w każdym calu miał racje a te barany i tak po swojemu, niech on lepiej idzie trenować gdzie indziej bo szkoda jego nerwów
  • Odpowiedz
@Masc_Dla_Lewaka prawda jak zwykle leży pośrodku, jeśli to prawda z tym, że Sousa kupę czasu nawet nie mieszkał w Polsce, nie integrował się z polską drużyną, ligą, szkoleniowcami, no to tego efektem są teraz nieporozumienia między nim, a kadrą
  • Odpowiedz
@Chekatomba to co ma im na polski przetłumaczyć, żeby zrozumieli? XD przecież oni zapewne zrozumieli tylko nie przekładają tego na boisku, trener nie może nic wtedy zrobić poza burą
  • Odpowiedz
@Chekatomba: ale w sumie to @camelinthejungle powiedział prawdę. Możesz sprowadzić najlepszego wykładowcę do grupy debili, który będzie się starał przedstawiać rzeczy najprościej jak się da (które każdy normalny człowiek ogarnie w try miga), ale i tak nic z tego nie zrozumieją.

@Masc_Dla_Lewaka Aż mi się źle zrobiło, że też zacząłem wjeżdżać na Sousę, chociaż i tak uważam parę decyzji (łącznie z powołaniem Szczęsnego na "jedynką" czy olanie Przybyłki) za irracjonalne. Minusem tego wszystkiego jest fakt, że chłop naprawdę wierzył w tych patałachów, prezentując im koncepcję grania odważnej piłki. xD
Im więcej rzeczy zaczyna wychodzić (jak nawet ta anegdota z Glikiem w ostatnim meczu), tym bardziej nie widzę, żeby Sousa zdążył postawić do pionu kadrę na sobotni mecz (co i tak nawet remis z Hiszpanią brzmi jak coś niemożliwego). Nawet zachowanie Lewandowskiego chyba zaczyna być bardziej klarowne, bo być może próbował ogarniać ludzi, żeby grali wg prikazów Sousy, słusznych zresztą. Zresztą, zgranie zespołu kompletnie leży.

Na moje to nic się w tej kadrze nie zmieniło, dla polskiej reprezentacji puchary międzynarodowe to chyba dalej są fajne wakacje na koszt PZPN, tylko że zamiast disco-polo, to ziomki żabsony są grane w szatni pod atmosferę.
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: serio? I dostaja gruby hajs bo przypadkiem robią coś po myśli trenera. Na tym poziomie, takie rzeczy się nie zdarzają - jak Ci stać na płacenie kilkudziesięciu tys euro miesięcznie, to masz tez zasoby, żeby analizować treningi i grę tego zawodnika i wyłapać czy kuma czy nie kuma. Podobnie w kadrze nie po to jest cały sztab, a przynajmniej być powinien.
  • Odpowiedz
dawno nie mieliśmy trenera z takim zamysłem jak Sousa. Chce grać odważną piłkę, żebyśmy atakowali, presowali. My mamy po prostu melepety i to pokazały poprzednie turnieje, tu nie chodzi o trenera.


@folwarkzwierzecy: to skoro trener nie pasuje do piłkarzy, a innych piłkarzy nie mamy, to znaczy że trzeba było wybrać innego. Kogoś w typie Czerczesowa, a nie latynosa wizjonera
  • Odpowiedz
@FatSniper: Pewnie spektrum działań po fakcie jest trochę szersze niż bura. To nie januszex. Ale generalnie do tego zmierzam, ze wina nie leży po jednej stronie, oni nie byli zmotywowani i zdeterminowani, żeby zrobić co im powiedziano, ale kto za motywacje odpowiada, bo #!$%@? te zgrupowania, rozmowy wspólne posiłki, koncerty, eventy, #!$%@? muje?! Trener jest liderem i jak wódz przed walka powinien ich zmotywować, a wcześniej przygotowac ich do walki
  • Odpowiedz
w Hejt Parku z Wawrzyniakiem o tym opowiadali, że Sousa siedział kupę czasu w Lizbonie, a na przykład Beenhaker normalnie zaraz wynajął chatę, żeby być blisko drużyny


@smierdakow: To prawda, a poza tym Beenhaker jadł bigos i żurek, aby lepiej wczuć się w klimat polskiej menażerii, w którym opinią publiczną steruje jeden debil zakolak i jego wesoła ferajna, a Sousa dalej tylko owoce morza. Jak ten trener ma dobrze ustawić
  • Odpowiedz
@arkagham: Jasne, ale nie bagatelizuj kadry, szczególnie na dużej imprezie. Dla wielu z nich to jest trampolina, nie tylko w sensie odkrywania talentów, ale generalnie. Za chwile zaczną się transfery, negocjacje podwyżek, przedłużenia kontraktów itd. Każdy z nich na imprezie takiej jak euro ma do ugrania tysiąc razy więcej niż premia w klubie (No może poza takimi jak Lewandowski)
  • Odpowiedz