Wpis z mikrobloga

moim zdaniem jest całkiem ładna. Jeżeli dla ciebie to jest pasztet który nie ma prawa wymagać to xd na twoje zawyżone wymagania


@konopiapolska: Wymagać to sobie może, ale chamsko jest pisać do kogoś takie teksty. Mi się tam też spodobała. Chociaż tak jak jej napisałem - dziwne, że takie teksty wali, sama mają tak specyficzną urodę, gdzie dla sporej części osób nie będzie się podobać.
  • Odpowiedz
  • 137
@konopiapolska każdy ma prawo wymagać, ale no skoro sama z siebie rzuca takimi tekstami wyglądając nie za ciekawie to serio pokazuje, co się teraz dzieje na tej apce, a dużo osób wychodzi z tym samym mindsetem poza tindera. Co tu dużo komentować - na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja, a będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
każdy ma prawo wymagać, ale no skoro sama z siebie rzuca takimi tekstami wyglądając nie za ciekawie to serio pokazuje


@Przegwin: wyglądając nie za ciekawie? Każdy ma swoje własne preferencje, to ze tobie się nie podoba nie oznacza że jest to prawa objawiona
  • Odpowiedz
Wymagać to sobie może, ale chamsko jest pisać do kogoś takie teksty


@shaunblack: teraz ty na wykopie wystawiasz jej zdjęcia i bekę cisniesz z jej wyglądu. Ona się wylądowała na tobie, a ty teraz próbujesz się na wykopie dowartościować i szukasz pocieszenia u przegrywów xD przygarniał kociol garnkowi
  • Odpowiedz
@Przegwin: wyglądając nie za ciekawie? Każdy ma swoje własne preferencje, to ze tobie się nie podoba nie oznacza że jest to prawa objawiona


@konopiapolska: Mi się podoba, ale zdaje sobie sprawę, że dla sporej cześći osób nie jest na pewno atrakcyjna.
  • Odpowiedz