Wpis z mikrobloga

moim zdaniem jest całkiem ładna. Jeżeli dla ciebie to jest pasztet który nie ma prawa wymagać to xd na twoje zawyżone wymagania


@konopiapolska: Przecież ona ma coś nie tak z oczami i wargami. Mocny retusz zdjęć sugeruje, że może być gorzej. Nie jest jakimś pasztetem, ale to rzuca się w oczy i wielu to może odebrać jako mega "nope". Po za tym jej tekst to czerwona lamka, że jest jebnięta (
@shaunblack: #!$%@? EOEOEOEOEOEOEO ! XD XD XD

TO musiał być b8 z jej stron albo jakieś lewe konto XD

Typiara totalnie przeciętna a Ty wyglądasz na normalnego, przystojnego gościa. Znaczy jestem facetem to ciężko mi ocenić ale nie jesteś "maszkara" XD

#!$%@? ej dobra różowe są jednak #!$%@?. Ale wierzę, że jest ich mniejszość....
@konopiapolska: No co ty gadasz xD Op ładnie napisał, nie nudne według was "hej" tylko nawiązał do zdjęć a ona od razu że nawet nie widziała jego zdj i z mordą do niego? Przecież ona jest idealnym przykładem roszczeniowej księżniczki bo nawet nie ruszyła odwłoka by zobaczyć z kim się dopasowała na aplikacji polegającej na tym xD Jak można tego bronić? Miej ty rigcz bo serio nie ma żadnych argumentów do
@konopiapolska jest idealnym przykładem kobiety, która zawsze będzie bronić i usprawiedliwiać inne kobiety...

Matka zabiła swoje dziecko - na pewno miała depresję, a poza tym to gdzie był ojciec dziecka?
Kobieta spowodowała wypadek - pewnie się czegoś wystraszyła, a to drugi kierowca nie dostosował prędkości.
Baba opluje faceta - na pewno ją obraził, a poza tym to on nie ma prawa jej oddać.
(od razu zaznaczam że to nie są twoje słowa,
@shaunblack: mialem kiedys podobną sytuacje. umowilismy sie na jakims skype daawno temu wlaczylem kamere a ona nawet nie wlaczyla i mi napisala BRZYDAL xD
laski od urodzenia są traktowane jak księżniczki, dlatego dziewczyny 16-27 myślą że są #!$%@? boginiami. pozniej dopiero mają #!$%@? gdy każdy 27+ facet oczywiście ze wybierze młodszą.
jest idealnym przykładem kobiety, która zawsze będzie bronić i usprawiedliwiać inne kobiety...


Matka zabiła swoje dziecko - na pewno miała depresję, a poza tym to gdzie był ojciec dziecka?

Kobieta spowodowała wypadek - pewnie się czegoś wystraszyła, a to drugi kierowca nie dostosował prędkości.

Baba opluje faceta - na pewno ją obraził, a poza tym to on nie ma prawa jej oddać.

(od razu zaznaczam że to nie są twoje słowa, a
@konopiapolska: Ale nie musisz jej hejtować razem z mizoginami za jej wątpliwą urodę, a za jej zachowanie. A ty znajdujesz wytłumaczenie dla tego drugiego. Co jest moim zdaniem bez sensu, bo jak ktoś się zachowuje jak buc, to po co go usprawiedliwiać? Jak nie chcesz jej szczuć to już lepiej się w ogóle nie odzywać.

ohydne jak większości przegrywów na tinderze proste, ale takiego szczucia na nich nie widziałam jak na
@chomiczek_123: fajnie masz skrzywiona optyke. Jakos co rusz ktos wrzuca takie chamstwo ze strony lasek,nagrania z tik toku o tym ze wszyscy mezczyzni powinni umrzec itp. ale to facetami jest problem nie? FB i insta zrobily wam sieczke z mozgu, ta laska co najwyzej moglaby liczyc na zrobienie loda w kiblu opowi a ma mniemanie o sobie ze jest jakas krolowa. Dramat
@shaunblack: Za "Baj baj maszkaro" zawsze plusik. Moim zdaniem gówniara się droczyła bo gdyby nie chciała pisać to by #!$%@?ła parę po tym jak do niej napisałeś xD Trzeba było napisać, że jak nie chce pisać to może iść na piwo (albo zapytać czy lubi jeździć bez siodełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
tzn nie kazdy bo jak ktos jest serio atrakcyjny to nie musi pozowac, ale można ukryć prawie wszystko na zdjęciu.
sam fakt ze jest 2021, kamery w telefonach maja po 120 megapixeli a zdjecie jest niewyrazne xD
@konopiapolska: Ale post dotyczy tej konkretnej dziewczyny i tego się trzymajmy. I nie mów że bronisz jej bo inni wystawiają niewinne laski na tinderze to jechać po op można. Nie chce mi się wierzyć że widzisz co ona pisze i jak się zachowuje i myślisz sobie "wszystko jest git" bo to widać gołym okiem że dziewczynę ostro poniosło. Argumentując to tym, że była akcja wystawiania na tinderze to można tak robić
@shaunblack: wyglądasz spoko ale jak masz tam te fotkę to ją zmień na inną,najlepiej jakieś selfie w plenerku albo w jakimś miłym lokalu i z uśmiechem na ryjcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i #!$%@? nie zapomnij się przebrać żebyś znowu nie wyszedł jak jakiś sprzedawca polis na życie.
@konopiapolska: Ale nikt nie każe ci jechać po niej. Tylko że ty wchodzisz w temat specjalnie po przeciwnej stronie mimo wyraźnej racji op tylko po to by zrobić burze i sobie potem pójść nie dając żadnych argumentów po co i dlaczego, chociaż po to by pokazać to z innej strony. Przecież takie zachowanie to praktycznie trollowanie. I obraz na który siebie kreujesz/ogółem kobiety nie widzą tylko przegrywy ale wszyscy, a spektrum
@konopiapolska: Mojego pokroju? xD czyli kim? Jakbym przytakiwał bez sensu i argumentów to byłoby dobrze? Nie odniosłem się ani razu do jej wyglądu tylko do tego co pisze i jak się zachowuje. Jak się przerzucasz z resztą łajnem to jest fajnie ale wystarczy cię przycisnąć i się zaczyna wszystko walić. Zachowujesz się jak zwykły troll więc nie dziw się że tak ciebie tu odbierają bo żadna różowa nie pisze takich kocopołów
Zachowujesz się jak zwykły troll więc nie dziw się że tak ciebie tu odbierają bo żadna różowa nie pisze takich kocopołów na tym portalu jak ty.


@ApoIIyon: spoko, raz się ktoś zgodzi raz nie xD Jeśli nie popierasz niczego co pisze ogolnie al nie tylko w tym wpisie to tylko udowadnia że tym mizoginem jesteś. Nie mam ochoty udowadniać wykopkom i innym przegrywom że jestem inna niż tamte p0lki. Sprzymierzać się
@konopiapolska: Jakbym był to bym zaczął od wyzywania cię od p0lek i nie dawał argumentów coś jak ty tutaj ;) Na początku z tego co pamiętam pisałaś z sensem ale im częściej widzę twoją batalie pod wpisami jak np. tu to widzę że dawno odleciałaś i te wymiany nie mają na celu pokazania błędów wykopka tylko bycia w opozycji byle być na przeciw facetom i nie mieć czym popierać swojego stanowiska.
Jakbym był to bym zaczął od wyzywania cię od p0lek i nie dawał argumentów coś jak ty tutaj ;)


@ApoIIyon: pośrednio obrażasz mnie takimi tekstami, brak wyzwisk nie wyklucza obrażania mnie

tu to widzę że dawno odleciałaś i te wymiany nie mają na celu pokazania błędów wykopka tylko bycia w opozycji byle być na przeciw facetom


@ApoIIyon: błąd, widzą już poleciałeś. Ale widzę, ze lubicie naginać rzeczywistość, wiadomka że zawsze
@konopiapolska: Mówienie że nie ma sensu i trolowaniem jest bronienie takiego zachowania jak na zdj. to obrażanie? Ty mnie określeniami bardziej obrażasz niż ja przez całą wymianę zdań. Jak napiszesz "a te wykopki to głupie są" to mam pomyśleć "nie no ja jestem mądry więc mnie nie dotyczy ten wpis"? xD Co do symetryzmu to rozumiem że ty idziesz ślepo w zaparte, kompletnie nie używając przestrzeni między uszami by zastanowić się
Mówienie że nie ma sensu i trolowaniem jest bronienie takiego zachowania jak na zdj. to obrażanie?


@ApoIIyon: ona go obraziła, on wszystko wywlókł na wykop? Czy dziewczyna ma czego żałować? Nie. Czy dobrze zrobiła? Nie. Czy będę ją krytykować ramie w ramię z mizoginami? Haha nigdy w życiu. Dziewczyna nic nie straciła, chłop swoim zachowaniem, udostępnianiem jej zdjęć i cichym poparciem dla tego hejtu jaki się tu przetoczył w sprawie jej
@konopiapolska: Ale ty sama pokazywałaś screeny z tindera mniejsza czy twoje czy nie. To op nie może ale ty tak? Co do poparcia hejtu to dziewczyna mu napluła na twarz a on ma mówić że deszcz pada? Po to są te screeny by obnażyć/wyśmiewać takie szkodliwe zachowania. Czemu niby symetryzm to czepiania się każdej stron kiedy to podchodzenie racjonalnie z głową skoro nie przytakujesz ślepo komuś bo tak. Teraz przyznałaś że