Wpis z mikrobloga

"Angielskiego nie masz się uczyć, angielski masz znać" - słowa mojego dziadka już 20 lat temu. Miał rację. Angielski trzeba znać nawet aby lepiej grać w piłkę.
@Merdarion_PL: ja wiem że żarciki... ale... ALE...! To by sie moglo udac! Paru by pyskowalo albo płakało w mediach jaka to glupota i ich traktują jak dzieci... wtedy tylko pokazac wideo z rożnego ze Slowacja, zapytac czyja to reprezentacja tak tam dala dupy i po sprawie. ()
@Chehu: trener nic odkrywczego nie powiedział. Czy jak Real Madryt dostawał 4 bramki od Lewandowskiego to oni o nim wcześniej nie słyszeli? No nie. Na pewno trener im pokazywał filmiki i ostrzegał przed Lewandowskim. Czy w związku z tym winni są tylko zawodnicy?
Tak można wymieniać dziesiątki zawodników którzy strzelają dużo bramek i każdy o tym wie.
Nasi przy stałych fragmentach kryją strefą. Zapewne taka jest wola trenera.
Dlaczego terenie nie
Ale przeca to zawsze trener winny111111111111


@ZuluScout: zawsze wina trenera. Za każdym razem wszyscy #!$%@?ą jaki to trener jest do dupy i NICSIĘNIESTAŁO. A ja od dawna uważam, że to banda średnich grajków. I nawet gdyby trenował ich najlepsze trener świata to i tak przegramy najłatwiejszy mecz.
@ZuluScout: najbardziej przerazajace jest to, ze jak sie go pozbeda to znowu na kilka lat moga zdobyc argument, ze zagraniczny trener sie nie sprawdza i powrocimy do marazmu pokroju wynalazkow i kolesi jak Wuja.