Wpis z mikrobloga

@Chehu: Ale przeca to zawsze trener winny111111111111

I tak to się żyje powoli. Każdy trener na świecie zostanie przemielony przez karierowiczów z domu starców z ego większym niż ich zakola.
  • Odpowiedz
@Chehu: Wniosek jest taki, ze Sousa ma głowe do ukladania taktyki. Ale piłkarze są tępi jak but i nie potrafią przyswoić wiedzy. Zobaczcie jak oni sie wysławiają a wy mówicie zeby mądrze grali w piłkę na boisku :|
  • Odpowiedz
@Chehu: to mi przypomina jak zdawałem na prawo jazdy i na samym początku instruktor coś mi przekazywał, a ja ze stresu robiłem odwrotnie. Tylko że tu mamy do czynienia z zawodowcami którzy nic innego w życiu nie robią a zesrali się kolejny już raz w kluczowym meczu xD
  • Odpowiedz
@Chehu: rozwiązanie patrząc na to jest oczywiste. Sousa musi przygotowywać założenia taktyczne z miesięcznym wyprzedzeniem. Robi co tydzień kartówkę z określonych części, obrony, ataku, stałych fragmentów itp. dzień przed meczem robi łączny sprawdzian gdzie jest to wszystko, kto sobie najlepiej poradzi ten gra.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chehu: #!$%@? to jest jakiś dramat oni nie byli wstanie zrealizować tak prostej i podstawowej wytycznej taktycznej jak krycie skiniara po rożnych. Ja #!$%@?. To jest dramat.

Ale przeca to zawsze trener winny111111111111


@ZuluScout: Skoro gracze nie wykonują jego nawet podstawowych wytycznych taktycznych to jest tu jakiś element winny bo nie potrafi zmusić patałachów do posłuszeństwa.
  • Odpowiedz
@Chehu: ale miazga. Chociaż przyznam, że ten angielski Sousy to nie jest jakiś super ekstra, cięzko czasem zrozumieć co ma na myśli, no ale jeśli nie czaili, to powinni to sygnalizować. Ehh... szkoda szczempic.
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Michniewicz z asystentem przygotowują dla każdego piłkarza filmik na tablecie dokładnie tłumaczący jak on konkretnie ma grać i kogo kryć, więc może jak im Sousa robi godzinny wykład o piłkarstwie i całym słowackim zespole w obcym języku to dużo wiedzy z tego nie wyciągają.
  • Odpowiedz
Skoro gracze nie wykonują jego nawet podstawowych wytycznych taktycznych to jest tu jakiś element winny bo nie potrafi zmusić patałachów do posłuszeństwa.


@Zuben: przestań, to nie jest turniej w gimnazjum gdzie ważniejszy od WFisty jest lokalny rzezimieszek, który i tak swoje robi. Oni za to dostają pieniądze, to jest profesjonalna analiza z której mają obowiązek skorzystać na boisku. Są narzędziem w rękach trenera i mają robić to co on każe. Ktoś
  • Odpowiedz