Wpis z mikrobloga

Imo to nie problem z angielskim tylko ogólnie brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem. Żeby uzyskać oczekiwany efekt każdy łepek powinien mieć gościa, który co zdanie by się upewniał czy załapał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chehu: jak ktoś nie rozumie co Sousa do nich mówi po angielsku to znaczy że musi jeszcze się sporo nauczyc, chłop mówi jak do dzieci z gimnazjum w prostych slowach
@Chehu: co do Glika to wydaje mi się, że Sousa się przestraszył odsunąć go od składu. Już w pierwszym meczu za jego kadencji była mega napinają dlaczego nie zagrał w pierwszym składzie. Jak dla mnie czasy Glika są skończone. Helik dużo bardziej mi się podoba. Bednarek wyprowadzenie ma mega słabe, więc może rzeczywiście ten Piątkowski?

Lewandowski jako kapitan też się nie sprawdził w ostatnim meczu. Nie widziałem żeby motywował, zresztą zdjęcia
@Chehu: Plusujcie to, niech każdy przemądrzały znawca piłki nożnej sprzed telewizora pójdzie trochę po rozum do głowy.
Co to w ogóle za mentalność by zawsze za wszystko winić trenera, i magicznym cudem każdy okazuje się ch**y, zmiana trenera= chy, kolejna zmiana=chy i tak non stop.
Jasne zdarzali się słabi trenerzy naszej reprezentacji ale Sousa nie zasługuje na hejt jaki go teraz spotyka. Z g
na zamku nie ulepisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pili: co do Lewego jako kapitana to trochę jesteśmy w nieciekawej sytuacji. Komu damy opaskę? Krychowiakowi co gra jak #!$%@? by udowodnić kibicom, że się stara? Zielińskiemu co dopiero jakkolwiek zaczyna pokazywać się w meczach? Na obronie jest niby Glik, ale go to najlepiej z 1 składu wywalić, a nie dawać opaskę. Jakby Fabiański był 1 bramkarzem to by mógł dostać, ale mimo hejtu wolę Szczęsnego. Reszty nie wymieniam bo albo
@Chehu: Już po meczu z Islandią pisałem, że Boniek #!$%@?ł Souse na minę. Dał mu kilka miesięcy na zbudowanie drużyny ze zbieraniny piłkarzy, gdzie tylko Lewandowski ma rządzę wygrywania i bycia najlepszym, reszta wpada na kadrę pobawić się i wypocząć po robocie w klubie lub mają po prostu mentalność Ekstraklapy. Po Euro odejdzie i PZPN, będzie #!$%@?ł "no mieliście polaczki zagranicznego trenera jak chcieliście, a teraz macie Krzyśka, szwagra działacza PZPN
o czym wykopki bredzą, jaki tłumacz:) Macie kryć Skriniara... Co tu kuźwa tłumaczyć?
Poza tym, popatrzcie jak oni się zachowali podczas tego dośrodkowania. WSZYSCY lecą za piłką, krycia nie ma W OGÓLE... Piłka leci na pierwszy słupek - WSZYSCY lecą na pierwszy słupek. Piłka jest podana do tyłu, WSZYSCY lecą do tyłu. Skriniar szykuje się do strzału - WSZYSCY lecą ten strzał blokować... Nawet gdyby strzał zablokowany, to w tym momencie na