Wpis z mikrobloga

Gitarowe świry, da się kupić Neural DSP Archetype: Nolly w formie prezentu (np. w postaci kodu/giftcardu), czy zakup zostaje automatycznie przypisany do konta z którego płacę za licencję i nie da się tego zmienić? Niebieski od miesięcy wspomina o Archetype: Nolly, zbliżają się jego urodziny, a zakup na jego konto podpięte pod jego maila ma w sobie mało z niespodzianki. ()
#gitara #gitaraelektryczna #produkcjamuzyki
  • 14
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Raczej nie do zrobienia bo jest podwójna autoryzacja jeszcze systemem i apką iLok. Myślę, że nie będzie mógł być na kompie zalogowany na dwa iLoki jeżeli już ma jeden. Przelogowywanie się co chwila to też ból, a żeby przypisać do iLoka zakup Neural DSP niestety trzeba też tam łączyć konta i pięć razy logować.
@krul_goblinuw: @progresywny: @MrXavery: ale przecież można transferować licencję z jednego konta ilok do drugiego. Co prawda są jakieś ograniczenia, ale da się.

@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: szacunek, taki Nolly tani nie jest, pamiętaj, że DSP doliczy ci jeszcze podatek. Dlatego ja czekałem na black friday, bo wtedy płacimy 50%. Co do twojego pytania, zapytaj u źródła, jestem przekonany, że przedstawią tobie jakieś rozwiązanie. https://neuraldsp.com/pages/contact z tego co wiem możliwe jest kupno
@Kokos: Ale po co się bawic w takie coś jak może po prostu założyć swoje konto na stronie i kupić? XD potem niebieskiemu daje tylko kod i on sam sobie przypisze do swojego iloka. Na #!$%@? to kombinowanie xD

Also zawsze może podać ze jest z innego kraju gdzie podatek jest niższy ( ͡° ͜ʖ ͡°)