Wpis z mikrobloga

moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego polscy rezyserzy obsadzaja tego typa w roli amanta? Aktorem jest niezlym ale jakis chad z niego zaden, po pierwsze blondyn (a to jest minus juz na starcie), wieczny zakolak i prey eyes (choc i tak nie sa jakos wybitnie tragiczne) i lekki negatywny canthal tilt. Dalbym mu maksymalnie 5/10 ale to bardziej takie 4/10

#chad #blackpill #redpill #filmy #seriale #aktorstwo
Pobierz Fighter_forGlory - moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego polscy rezyserzy obsadzaja tego ...
źródło: comment_1623846746sOVg1iiWAIdBwK8duA34OJ.jpg
  • 46
@Fighter_forGlory: wszystko kwestia gustu, w niektórych rolach dzięki charakterowi był całkiem fajny, w innych mniej, np. na tym zdjęciu faktycznie wcale jeśli tylko weźmiemy pod uwagę wygląd. Pewnie dlatego że to jeden z niewielu, powiedzmy że dobrych polskich aktorów.
@Fighter_forGlory: Sama nie wiem, nie ma takiej konkretnej "odpychającej" rzeczy- po prostu patrząc na jego ogólnikowy wygląd, nie jest w moim typie. Nie wiem czy widziałam kiedykolwiek jakiś film z nim i może dlatego taka surowa ocena. Zazwyczaj jeśli kogoś bardzo lubisz to atrakcyjność w oczach wzrasta :D
@Fighter_forGlory: @cytmirka: widocznie kwestia gustu, może faktycznie obsadzanie go w rolach amanta/playboya jest trochę przerysowane, ale gość nie jest zły. Nie wiem co wy macie z tymi pray eyes,zakolami czy blond włosami. Albo ktoś ci się podoba albo nie, nie analizujesz go raczej pod każdym względem z osobna.
@fizzly: No zgadzam się, obsadzanie go w rolach amanta sprawia, że ogólnie jest odbierany za takiego pewnego siebie, atrakcyjnego faceta. Wydaje mi się, ze dużo polek też ma ulubiony typ faceta jako blondyna z niebieskimi oczami. Ale nie wiem. Tak jak piszesz- albo Ci się ktoś podoba albo nie.