Wpis z mikrobloga

Znowu #logikarozowychpaskow za mocno siadła różowej XD

Wymyśliliśmy ze znajomymi że się walniemy do aquaparku do miasta wojewódzkiego (mamy około godzinę drogi)
No i jak wiadomo na saunach raczej się chodzi nago więc stwierdziliśmy że nie bierzemy swoich różowych, no bo dla wszystkich stron byłoby to krepujące: mi głupio widzieć nagą dziewczynę kumpla, jemu głupio bo ja ją widzę, i jej głupio bo znajomi chłopaka widzą ją nago xd i tak dla każdego. (jechałoby 4 chłopów z czego dwóch ma babę, więc to w ogóle lipa). No i stwierdziliśmy że jedziemy bez partnerek.

Czyli 4 miejsca zajęte i jedno w samochodzie wolne więc wzięliśmy po prostu kolejna osobę z naszej grupy (mamy jedną paczkę znajomych od gimnazjum czyli ponad 10 lat) która jest.. Dziewczyną. Zwykła dziewczyna, zawsze relacje czysto koleżeńskie. Nie traktujemy się nawzajem jako obiekt seksualny więc dla dla każdego bez problemu

No i oczywiście różowa jak się dowiedziała to #!$%@? problem xd
Kto ma rację?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Goronco - Znowu #logikarozowychpaskow za mocno siadła różowej XD

Wymyśliliśmy ze zna...
źródło: comment_1623832464dOhJ2WEQCmDP9CnUqilqud.jpg
  • 309
@Babojadek @Goronco po prostu nie ma tu argumentów które w jakiś sposób przekonają partnerke OPa i resztę różowych jego ekipy bo od razu w mózgu załącza się "będzie tam inna samica nago".
Gdzie ja totalnie rozumiem dlaczego faceci między sobą nie chcą się dzielić swoją intymną strefą (przez " pokazanie" swoich dziewczyn, w cudzysłowie ponieważ kolejne pytanie czy by w ogóle chciały) a z wieloletnią kumpela pewnie nie raz byli na strefach
@elcia1995 co to za "próbowałeś"? Przecież wiem że się nie lubią

Jakby miały twoje koleżanki kolegę, z którym by chciały imprezować bez was oraz chodzić nago na saunę bez was to też bys nie widział problemu?


Czekaj, czy to pytanie brzmi: "czy ty byś nie #!$%@?ł się o byle gówno i nie robił problemów tam gdzie ich nie ma swojej dziewczynie, tylko po to by jej uprzykrzyć życie?" to wyobraź sobie, że
@elcia1995 ale dowie się czego, że była tam też inna dziewczyna która znają?
Dla mnie sam problem który tutaj się pojawia jest totalnie abstrakcyjny i na poziomie "nie dogadania" się w pewnych sprawach.
(Załóżmy że różowa opa nie wie o saunach) To problem o wyjazd ze stara paczką gdzie będzie znajoma to xD i jak to ma być powodem zerwania to śmiało.
Natomiast, jeśli to same sauny jej przeszkadzają to bardziej kwestia