Wpis z mikrobloga

#tinder jest absolutnym wypaczeniem i krzywym zwierciadłem relacji międzyludzkich, mechanizmów randkowania i poznawania się, korzysta z niego może ~1mln osób w PL, co w przedziale 20-39 daje mniej niż 10% populacji.

Trzeba być absolutnym kretynem, żeby używać doświadczeń z portali randkowych jako argumentu w rozmowach o jakichś blackpillowych dogmatach, że generalnie bez szczęki chada jesteś bez szans, a jak nie #!$%@? czołem we framugę wchodząc do galerii handlowej, to w ogóle nie podchodź do baby bo cię wyśmieje że karzeł jesteś xDD

Każdy ogarnięty psychoterapeuta mówi, że nie ma gorszej drogi do #!$%@? się w spiralę kompleksów, niż właśnie portale randkowe. No ale jeden nieruchacz z drugim się będzie wzajemnie nakręcał.

Dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają czytać te wyrzygi i traktować to poważnie - nie warto słuchać ludzi, którzy myślą, że wsadzenie #!$%@? i udany seks rozwiąże ich problemy, a portale randkowe to gówno a nie soczewka rynku matrymonialnego.

A fani gównopigułek - do terapeuty, albo przynajmniej usuńcie konto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobranoc.

#blackpill #redpill #gownopill #przegryw #bekazpodludzi
  • 50
@oliwkowemydlopodprysznic: co ty bedziesz straszyl mnie specjalista tinder to najprawdziwsze zycie skomuteryzowane czasy pokazaly prawdziwa nature ludzka ze licza sie tylko geny zadne umilacze czasu nie uczynia czlowieka szczesliwym tak naprawde udane zycie ma moze 1% top bialych slayerow
ty idz do psychiatry i z nim uprawiaj tzw cope we 2 oklamujcie sie fani gownoniebieskiejpigulki
@oliwkowemydlopodprysznic: ty się tu zesrałeś (mam nadzieję że chociaż gacie zmienisz przed spaniem a nie taki osrany) bez jakichkolwiek dowodów a te wszystkie eksperymenty są poparte dowodami w postaci screenów rozmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co do psychoterapeutów to nie są lekarze tylko zwykłe pachołki i traktowanie ich wypowiedzi jako jakiejś wyroczni jest do obalenia tak o w 10 sekund. Chociaz to nadal dowód anegdotyczny, nigdzie
@oliwkowemydlopodprysznic: ekstrapolację z dupy to Ci robił Twój Stary

Wiem o czym mówisz - że na Tinderze są same Juleczki które powiększają zasięgi, a szare myszki które nie mają szans nie założą Tindera.

Prawdziwe życie wygląda dokładnie tak samo - urodziwi robią wokół siebie szum.
@feegloo:

ekstrapolację z dupy to Ci robił Twój Stary

być może, nie wiem nie pamiętam

na Tinderze są same Juleczki które powiększają zasięgi, a szare myszki które nie mają szans nie założą Tindera.

Prawdziwe życie wygląda dokładnie tak samo - urodziwi robią wokół siebie szum


A ci mniej urodziwi dają się ruchać instagramowym standardom i plują na każdą która śmie mieć celulit i wałeczek na brzuchu, traktują zwyczajne kobiety jak pasztety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oliwkowemydlopodprysznic: Hmmm, ciekawe stwierdzenia, a wiesz dlaczego sondaże wyborcze exitpoll są tak dokładne podczas wyborów?

Wyobraź sobie, że tinder to poligon doświadczalny, wiedząc iż STATYSTYCZNIE 10% kobiet w mieście wojewódzkim używa tindera oraz wiedzac iż te same kobiety można spotkać na ulicy np. idąc po bułki do sklepu Pana Mietka to na podstawie tych 10% mamy wgląd na preferencje femoidów i ich gadziego mózgu z różnica od 1 do 2 procent.
Każdy ogarnięty psychoterapeuta mówi, że nie ma gorszej drogi do #!$%@? się w spiralę kompleksów, niż właśnie portale randkowe


@oliwkowemydlopodprysznic: Albo lustro.
Ale takie jest zderzenie z RZECZYWISTOŚCIĄ.
Na szczęście wiadomo że nasz wygląd jest ok, tylko wymagania p0lek są zdupy. Inni faceci też mają gówniane powodzenie i na tinderze i wszędzie indziej.
~1mln osób w PL, co w przedziale 20-39 daje mniej niż 10% populacji.


@oliwkowemydlopodprysznic: W danym momencie. Lepiej sprawdź odsetek ludzi skażonych tinderem na przestrzeni całego życia (czy raczej czasu tindera na rynku). Kobiety, które raz doświadczyły tinderowego boosta ego, stają się hiper hipergamiczne, bo zawsze mogą założyć konto i dostać 100 propozycji w krótkim czasie. Kobieta kończy związek, wchodzi na tindera i szybko znajduje nowy. Więc w jednym czasie może
@oliwkowemydlopodprysznic: https://www.statista.com/chart/20822/way-of-meeting-partner-heterosexual-us-couples/

Dane stare sprzed 4 lat, dodaj rozwój portali randkowych przez ten czas i pandemię uniemożliwiającą poznawanie irl, to spokojnie wyjdzie 50% przez neta. Mniejsza część z tego oczywiście nie będzie przez portale randkowe, ale kobiety mają atencje nie tylko tam.
Co do reszty mojej wypowiedzi, są to logiczne twierdzenia. Większość kobiet po znalezieniu związku kasuje konto, a gdy związek skończą, zakładają ponownie.

Bo #!$%@? tak samo jak ja w
@PoncjuszPijak:

Czyli przyznajesz się do #!$%@? xD

Czyli nie umiesz interpretować ironii i sarkazmu, słaba cecha jak na internetowego aspirującego śmieszka XD

No fajnie fajnie, ale jak te statystyki mają się do PL a dwa - coś tam jeszcze #!$%@? o skażeniu kobiet hipergamią i że im odwala, to mnie szczerze mówiąc najbardziej zaciekawiło w tym wysrywie xD
@oliwkowemydlopodprysznic: polska bierze wzorce z zachodu i tendencja rosnącego udziału związków inicjowanych przez internet jest globalna, więc jeśli teraz jest jakaś różnica między pl i us, to zaraz ich dogonimy, albo już się to stało względem tamtych danych.

A co do hipergamii, to prosty wniosek - kiedy dostaje się setki wiadomości, potencjalnych opcji, to każdemu w mniejszym lub większym stopniu #!$%@?, ego wylatuje w kosmos. Nie ceni się tego co ma,
@PoncjuszPijak:
#!$%@? szkoda że na vikop.ru nie ma reakcji "haha" jak na feju, bo byś ja dostał.
Scientific black pill jako zbiór nadinterpretowanych artykułów naukowych, zebranych pod tezę tak? Ten, gdzie badania na dziełach sztuki były użyte do potwierdzenia, że atrakcyjność jest obiektywnie mierzalna na przykład a reszta przykładów była podobnie sensowna XDDD
O tych żałosnych eksperymentach już nie wspomnę, bo tylko uwypuklają najgorsze cechy najgorszych tinderowych lasek, co jest kompletnie
@oliwkowemydlopodprysznic: Część badań wskazanych na tej stronie w istocie jest nadinterpretowana, ale to nie może posłużyć za argument do obalania całości, gdyż wiele wniosków z nich płynących jest trafnych. A co do pozostałych kwestii jak rozumiem nie masz już nic do zarzucenia? Twoja teza, że portale randkowe to tylko 10% ludzi 20-40 padła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oliwkowemydlopodprysznic: większość #przegryw kobiety jakie znają to te z portali randkowych i social mediów a te kobiety są #!$%@? przez stulejarzy i spermiarzy. Kobiety z social mediów mają rozbuchane ego do granic możliwości przez tych stulejarzy.
Sam spotkałem się z 3-4 fajnym kobietami około 6/10 w urodzie ale to były Świerzaki krótko używające #tinder i spotkania były fajne ale spotkania z kobiwtami długim stażem na apkach randkowych były porażkami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oliwkowemydlopodprysznic: Spokojnie miras, przecież każdy wie że femoid z tindera to kompletnie inny femoid w prawdziwym życiu.... a nie, czekaj.

Co to za logika? To tak jakby. powiedzieć że naziści pojawili znikąd w 1939, żeby nagle 1945 kompletnie wyparować, gadzi mózg ci nie wyparuje od tak, dlatego istniały zasady (rygorystyczne czy nie) żeby znaleźć odpowiedniego kandydata na męża, odebrać prawa wyborcze femoidom i pozwolić mężowi zarabiać na całą rodzinę tak jak