Wpis z mikrobloga

Zbliża się koniec pandemii. Widmo powrotu do dusznego biura spędza sen z powiek? Wcale nie musi tak być. Można rzucić papierami. To zależy od nas. Trzeba dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dla ludzi Internet to ta biało-niebieska ikona na ekranie smartfona. I właśnie tam musimy działać. Zakładajcie strony. Piszcie komentarze. Uświadamiajcie na grupach, że praca zdalna jest na wyciągnięcie ręki i gdzie jej szukać. Kto włada dobrze językami obcymi, to działamy także na zagranicznych portalach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za sznurki będą pociągać światowe korporacje, przede wszystkim z USA, a za nimi pójdą pozostali. Rozmawiajcie z ludźmi także w realu - na co dzień, przy piwie, gdziekolwiek.

Materiały:

1. Książka przetłumaczona na język polski https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4924126/remote-pracuj-zdalnie-biuro-jest-zbedne

2. Artykuły na mikroblogu @NowyProtest (wiele wpisów jest archiwalnych!)

3. Linki w poprzednim poście @NowyProtest

#pracazdalna #homeoffice #pracbaza #programista15k #praca #aktywizm

Rewolucja dzieje się na naszych oczach. Musimy tylko pomóc.
  • 11
@GienekZFabrykiOkienek: ja juz troche pod "starego" podpadam i szczerze przyznam ze nie rozumiem tych wszystkich "lennyfacow" Ale tutaj zrozumialem przekaz (i jesli dobrze zrozumialem to daleki od mojego nie byl)

Wszyscy lazili do pracy-grazynki na kasie, Mietki na produkcji itp. Ale oskarkom 15k sie spodobalo ze mozna nie lazic do roboty.

BTW ja mam taka prace ze za cholere zdalnie sie nie da. I mimo tego calego syfu dziennie jestem/bylem w
Jak kolega nie ogarnia pracy w domu to niech sobie jeździ, co mnie to obchodzi? ¯_(ツ)_/


@GienekZFabrykiOkienek: Wkrec srubke zdalnie-powodzenia.

Przez caly czas trwania tego syfu caly cczas pracowalem-praca nie do zrobienia zdalnie chyba ze ogarniasz techniki teleprtacji i telekinezy. Ja nie ogarniam i z tego co mi wiadomo wiekszosc ludzi nie ogarnia.

Umyka Ci pewna recz (o czym notabene wspomnialem wczesniej). Na UoP to pracodawca decyduje gdzie masz pracowac. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: Nie. nie zawsze pracodawca na UoP ma możliwość zażądania powrotu do pracy stacjonarnej. Wszystko jest kwestią wcześniejszego dogadania się przy ustalaniu warunków zatrudnienia. W niektórych przypadkach praca zdalna może być uregulowana na stałe
@kowalzmetina: i znowu pelna zgoda. Jakjest w umowie to jest wiec po co plakac? Obawiam sie ze tutaj jednak chodzi o sytuacje gdzie w umowie nie ma a w zwiazku z pandemia pracodawca zdecydowal sie na takie rozwiazanie. Terazsie oddecydowal i trza wracac do roboty a oskarki w placz
A ciebie boli z tego powodu dupa czy o co chodzi? xD


@GienekZFabrykiOkienek: Nie. Poprostu cisne beke z oskarkow.

"O nie. Tak nie moze byc!!. skrzykujcie sie, piszcie w internetach. Ci wredni pracodawcy kazo nam do pracy wracac."
Moze jeszcze beda kreda po chodnikach rysowac?

Jak juz jeden miras wyzej zauwazyl-nie podoba sie to sie zwolnij.