Straciliśmy bramkę, po której się podnieśliśmy. Weszliśmy w drugą połowę jako drużyna pewna wygranej, przez solidne 15-20 minut kontrolowaliśmy grę, strzeliliśmy bramkę po ładnej akcji, widać było, że słowa Sousy dały efekt i co? I Krychowiak fauluje bez sensu na środku pola, bez żadnego zagrożenia dla naszej bramki. I w Krychowiaku upatruję porażkę naszej drużyny. Pierwszy gol wpadł, Szczęsny miał dużego pecha, ale to co zrobił Krychowiak to jest kryminał, bo mecz był do ugrania w drugiej połowie.
Wieszanie psów na Sousie to oznaka typowego januszostwa i egzberdztwa, a rehabilitowanie Buzzera to jeszcze większa hipokryzja. Z Brzęczkiem nasza reprezentacja nie grała w ogóle.
Nawet jeśli odpadniemy z Euro to Sousa moim zdaniem powinien zostać, bo zmieniając trenera co pół roku nigdy nie zbudujemy reprezentacji. No ale kogo w PZPNie to obchodzi.
#mecz #euro2020
#reprezentacja
  • 22
@a__o: Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wtedy chyba już temu Słowakowi piłka odskoczyła od nogi i sytuacja była uratowana a on i tak go pociągnał za ramię. Nie pamiętam dokładnie.
@afromort: Jeden więcej zawodnik przy drugiej bramce nic by nie dał, tam 7 piłkarzy próbowało blokować pieprzony strzał i żaden tego nie zrobił bo odwracali się plecami bo bali się o swoje klejnoty, żeby przypadkiem w nie nie oberwać, przez co tylko zasłonili cały widok na piłkę Szczęsnemu. Jesteśmy dziadami i żaden Sousa, Mourinho czy nawet sam Sir Alex Ferguson nic z tego nie dał by rady z tego wykrzesać.
@bary94pl: Jeden zawodnik dodatkowo nic by nie dał, zgadzam się, ale dezorientacja po czerwonej tutaj zrobiła całą robotę.
Prawda jest taka, że mamy jeden atut w reprezentacji - Roberta Lewandowskiego. Ale jest to dość kapryśny atut, bowiem wystarczy podwoić/potroić na nim krycie i go wykluczyć z równania. Świetnie to pokazał mecz Bayernu z Augsburgiem i to czym kończy się podwojenie/potrojenie krycia na Robercie - inni zawodnicy mają więcej przestrzeni, żeby ładować
@afromort: wg, Mnie tam nie było jakiejś wielkiej dezorientacji, w momencie gdy Krycha szedł z boiska już klapnęliśmy na dupę, i coraz bardziej oddawaliśmy te pole gry tak samo jak w pierwszej połowie. Czerwona kartka tylko przyspieszyła nieuniknione wg. Mnie.
Zgadzam się za to z drugim stwierdzeniem, 2-3 zawodników wyjętych na krycie zawodnika, a nikt tego nie potrafi wykorzystać. To jest dramat.

@afromort: Rehabilitowanie Brzęczka to faktycznie niezły odjazd, ale wieszanie psów na Sousie jest jak najbardziej uzasadnione.

Sam piszesz o pozytywach dopiero po przerwie. W pierwszej połowie ile akcji stworzyli?

Sousa to taki trochę Nawałka a rebours. Pamiętam za Nawałki jak w pierwszej połowie coś tam nawet grali, a potem w drugiej obrona Częstochowy i