Wpis z mikrobloga

Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy, serio xD

U mnie w szkole istna clownfiesta, właściciel szkoły ma 60 lat i ma żonę 23 letnią xD Swoją byłą kursantkę xD
Co drugi instruktor zdradza swoją żonę z jakąś kursantką xD

"Odłóż to, co innego Ci do buzi włożę" usłyszałam z miejsca kierowcy gdy rozmawiał przez videorozmowę ze swoją dupą na boku xD

"Katar masz? Za godzinę kończę kurs i podjadę Ci wszystkie rury przeczyścić to Ci lepiej będzie" xDDDDDDDDDDDDDDD

Piękne czasy, nie zapomnę ich nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #heheszki #ruchanie
V.....m - Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy,...

źródło: comment_1623652069CeJ2YzzZ9JyB49C2sHuvcq.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Mój instruktor to był niezły śmieszek. Podczas jazd opowiadał mi różne historie ze swojego życia, niektóre tak kuriozalne że ciężko było się skupić na jeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo trasę ustalał mi tak, żeby po drodze wyskoczyć w kilka miejsc, kupić fajki, jakieś mini zakupy, z kimś pogadać itp. XD Mimo wszystko, przez jego luźne podejście nie odczuwałem dużego stresu i efekty nauki jazdy były
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Victim: moją różową też żonaty i dzieciaty zjeb podrywa, po 21 wysyła smsy o spotkaniu się... (°°
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: To mój jeszcze w miare, ale podejście miał #!$%@? odkąd 'dostał kosza' ode mnie. Zero pozytywnej atmosfery, jak coś zrobiłam dobrze to cisza więc nie wiedziałam czy serio zrobiłam dobrze ten manewr czy nie, natomiast błędów to ja miałam 15 w ciągu trzech minut xd

Tu nie patrzysz, na prawy pas, uważaj, tutaj się jedzie 70 więc dlaczego masz 60 xD

Po zdaniu od razu wzięłam auto i pojechałam w
  • Odpowiedz
@Victim: albo trafiłaś na jakąś patologię i parodię szkoły jazdy albo mój instruktor jazdy specjalnie nie mył zębów aby przypadkiem nie zdradzać żony xD
Btw. Mentalność samochodziarzy idzie w parze ze spermiarstwem- typowe męskie koniary
  • Odpowiedz
@Victim: Potwierdzam, miałem jazdy z 3 instruktorami i dwóch z nich opowiadało o kursantkach. Gadaliśmy sobie
na luzie jak to faceci więc pojawiały się takie tematy. Jeden młodszy pisał już z jedną inny też coś tam próbował. Niemniej - instruktorzy mają świadomość, że dla młodych kursantek są pewnego rodzaju autorytetem w sprawach jazdy.
  • Odpowiedz