Wpis z mikrobloga

Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy, serio xD

U mnie w szkole istna clownfiesta, właściciel szkoły ma 60 lat i ma żonę 23 letnią xD Swoją byłą kursantkę xD
Co drugi instruktor zdradza swoją żonę z jakąś kursantką xD

"Odłóż to, co innego Ci do buzi włożę" usłyszałam z miejsca kierowcy gdy rozmawiał przez videorozmowę ze swoją dupą na boku xD

"Katar masz? Za godzinę kończę kurs i podjadę Ci wszystkie rury przeczyścić to Ci lepiej będzie" xDDDDDDDDDDDDDDD

Piękne czasy, nie zapomnę ich nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #heheszki #ruchanie
V.....m - Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy,...

źródło: comment_1623652069CeJ2YzzZ9JyB49C2sHuvcq.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@Milosek: To mój tak samo, cisnę środkiem auta po podwójnej ciągłej a on zajęty oglądaniem laski w sukience, która idzie obok, mimo posiadania żony, dzieci i dupy na boku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie zazdroszczę xD
  • Odpowiedz
@Victim: Boże, nie wierzę. Przecież instruktorzy to najczęściej nieapetyczne dziady, Janusze, kurde, jak se moich przypomnę, kijem bym nie ruszyła, po moim trupie, no pasaran i non possumus()
  • Odpowiedz
@Onkosfera: To ten z którym ja miałam był ok, 35 lat, całkiem spoko gość, nie powiedziałabyś, że #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z właścicielem to co innego, mega oblech 60 lat no ale przed jego szkołą stoi jego nowa BMW z salonu, może to skusiło tę 23 latkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Victim: Musiała mieć zaprawdę ciężką sytuację materialną... ( _)
Nadmianiam też, że gdy ja robiłam prawko(sporo lat temu to było) to 35latek, choćby nie wiem jak zadbany, to nie był dla mnie żaden spoko gość, tylko stare dziadzisko.
  • Odpowiedz
@Victim: Mój instruktor odwracał się za gimnazjalistkami. 30 lat miał xD. Jedziemy przez miasto. Dojeżdżam do skrzyżowania i nie wiem co dalej, patrzę na niego a on łeb przez okno i macha do dziewczynek z różowymi plecakami xD. Wytknąłem mu, że mogłyby być jego córkami to stwierdził "oj tam, fajne są i cycki już mają" xD

Pozdrawiam Radka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz