Wpis z mikrobloga

Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy, serio xD

U mnie w szkole istna clownfiesta, właściciel szkoły ma 60 lat i ma żonę 23 letnią xD Swoją byłą kursantkę xD
Co drugi instruktor zdradza swoją żonę z jakąś kursantką xD

"Odłóż to, co innego Ci do buzi włożę" usłyszałam z miejsca kierowcy gdy rozmawiał przez videorozmowę ze swoją dupą na boku xD

"Katar masz? Za godzinę kończę kurs i podjadę Ci wszystkie rury przeczyścić to Ci lepiej będzie" xDDDDDDDDDDDDDDD

Piękne czasy, nie zapomnę ich nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #heheszki #ruchanie
V.....m - Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy,...

źródło: comment_1623652069CeJ2YzzZ9JyB49C2sHuvcq.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@Victim potwierdzam. Facet z którym miałam jazdy na prawko taka sama sytuacja. On 50+ wziął rozwód z żoną przez panienki, był w zwiazku wtedy z jakąś młodą dziewczyną a ze mną chciał iść oblewać to że zdałam xD Pomijając już fakt gapienia się na licealiatki i komentowanie xD
  • Odpowiedz
@xfaraday: No proszę Cię, idźmy z duchem technologii, mój miał jeden telefon, ale dwa dzwonki! xD

Zauważyłam że każdy miał normalny dźwięk, ale żona miała inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i też rozmowy były specyficzne

No cześć, kiedy? ok, będę do dwóch godzin to sie zobaczy, no hey


A rozmowa z swoją pusią na boku?

No heeeeyyka bąbelku, co tam? wyspana? czy Ty już w pracy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 126
@Victim: mój instruktor dzwonił sobie do kochanki na moich jazdach. Wiem bo najpierw gdzieś dzwonił i mówił myszko, kochanie itd potem się rozłączał i dzwonił do syna "jest mama? daj do telefonu" Kiedyś mnie nawet zabrał do tej kochanki "podjedziemy w jedno miejsce muszę coś koleżance oddać" xdd
  • Odpowiedz
@Victim: przypadek z mojej okolicy to może potwierdzić. Rówieśniczka z liceum była w ciąży, a ojcem podstarzaly instruktor Jazdy xD

Ja już takich ekscesów nie miałam na szczęście.
  • Odpowiedz
@Tyrande: Ja też nie, dla mnie to boski wręcz poziom cringu, być adorowaną przez kogoś takiego, do mnie też coś tam próbował z początku, ale jasno mu dałam do zrozumienia, że płacę Ci byś tu siedział i mnie pilnował podczas jazdy, a nie #!$%@?ł głupoty i zgrywał nie wiadomo kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez następne 24h mało co rozmawialiśmy xD 3/4 wgapiony w telefon
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Onkosfera: to rzecz gustu z tym dziadziskiem. w wieku 40 lat miałem dupę o 20 lat młodszą i ze 4 inne młodsze o 12-15 lat. a jeździłem januszowym passatem combi więc na samochód ich raczej nie złapałem. takie laski po prostu istnieją. nie wiem z czego to wynika, lubią starszych i tyle. może jakieś problemy w relacjach z ojcem albo to musi być jakiś atawistyczny instynkt (szukanie opieki?) inna rzecz, że
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Idź do normalnej szkoły a nie jakiegoś #!$%@?łka jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnóstwo masz profesjonalnych szkół jazdy, Kursant z Wrocławia na przykład, mega profesjonalne podejście, zero #!$%@? (dosłownie) xD
  • Odpowiedz
Katar masz? Za godzinę kończę kurs i podjadę Ci wszystkie rury przeczyścić to Ci lepiej będzie


@Victim czy faceci serio myślą, że na jakąkolwiek kobietę taki tekst zadziała? Chryste, co za patola. XD
  • Odpowiedz
Podobnego instruktora miałem, może nie jakoś nadmiernie się oglądał się za dupami ale się zdarzało. Raz nawet gdy jechaliśmy przez miasto mały ruch pusta droga to zahamował mi z całej siły aż do zatrzymania samochodu, pytam co się dzieje? Odpowiada: a nic szczególnego chciałem tylko zwrócić uwagę tej pieszej co idzie chodnikiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz