Wpis z mikrobloga

Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy, serio xD

U mnie w szkole istna clownfiesta, właściciel szkoły ma 60 lat i ma żonę 23 letnią xD Swoją byłą kursantkę xD
Co drugi instruktor zdradza swoją żonę z jakąś kursantką xD

"Odłóż to, co innego Ci do buzi włożę" usłyszałam z miejsca kierowcy gdy rozmawiał przez videorozmowę ze swoją dupą na boku xD

"Katar masz? Za godzinę kończę kurs i podjadę Ci wszystkie rury przeczyścić to Ci lepiej będzie" xDDDDDDDDDDDDDDD

Piękne czasy, nie zapomnę ich nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #heheszki #ruchanie
V.....m - Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy,...

źródło: comment_1623652069CeJ2YzzZ9JyB49C2sHuvcq.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: godzina jazdy kosztuje 85zł(Warszawa), niech instruktor zarobi z tego 30% czyli wychodzi 26zł/h. Przy 160 godzinach wychodzi pod 4,2k. W żabce tyle nie zarobisz. A oni też pracują w weekendy więc chyba wyższa stawka jest w weekendy?
Nie bronie ich, ale wydaje mi się, że nie jest to tak zła praca jak na magazynie.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Jak tam uważasz ;) Nie mój temat. Zabrałem głos bo obiło mi się o uszy to i owo i jestem w stanie uwierzyć, że młode dziewczyny lecą na instruktorów bo mają w nich autorytet w kwestii jazdy. Dwa - że jak taka dziewczyna zbajeruje instruktora to i po godzinach ją podszkoli za free. Różne są przypadki. EOT z mojej strony :)
  • Odpowiedz
@majkkali: Kolego, mówię szczerze, co mi w duszy grało gdy byłam świeżutką osiemnastolatką. Teraz spoko, sporo się zmieniło, wezmę Cię z pocałowaniem sygnetu( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Victim: Ja kiedyś jechałem z moim i kazał mi się zatrzymac przed przejściem i mówi no zatrzymaj się fajna dupa idzie a ja mówię: trochę stara (bo taki milf byl) on na to: take najlepsze nie to co te młode siksy
  • Odpowiedz
@Victim: jeden jedyny raz w życiu kiedy facet się do mnie dobierał miał miejsce właśnie podczas jazdy. Włożył mi łapy za bluzkę i się na mnie zwialił. Opieprzyłam go, ale zamiast pójść do szkoły i kazać wymienić go na innego, to rzuciłam kurs w diabły, bo byłam gówniara i bałam się, że nie dość, że nikt mi nie uwierzy, to się obróci przeciwko mnie. Straciłam czas i kasę. A przede
  • Odpowiedz
Kolego, mówię szczerze, co mi w duszy grało gdy byłam świeżutką osiemnastolatką. Teraz spoko, sporo się zmieniło, wezmę Cię z pocałowaniem sygnetu( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Onkosfera: <3
  • Odpowiedz
@Victim: Niektórzy się śmieją, ale właśnie dlatego powstały tzw. babskie szkoły jazdy. Nie każda dziewczyna ma ochotę słuchać seksistowskich komentarzy na swój temat.
  • Odpowiedz