Wpis z mikrobloga

Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy, serio xD

U mnie w szkole istna clownfiesta, właściciel szkoły ma 60 lat i ma żonę 23 letnią xD Swoją byłą kursantkę xD
Co drugi instruktor zdradza swoją żonę z jakąś kursantką xD

"Odłóż to, co innego Ci do buzi włożę" usłyszałam z miejsca kierowcy gdy rozmawiał przez videorozmowę ze swoją dupą na boku xD

"Katar masz? Za godzinę kończę kurs i podjadę Ci wszystkie rury przeczyścić to Ci lepiej będzie" xDDDDDDDDDDDDDDD

Piękne czasy, nie zapomnę ich nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #heheszki #ruchanie
V.....m - Chyba najwięcej ruchania można ogarnąć gdy jesteś instruktorem prawa jazdy,...

źródło: comment_1623652069CeJ2YzzZ9JyB49C2sHuvcq.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Victim: Miałem to samo z instruktorem xD Raz jedziemy i zapytał się czy widziałem tą dupę w miniówce, odpowiedziałem że nie a on to skwitował że jeszcze nie umiem jeździć xD
  • Odpowiedz
Takie teksty same w sobie nie są złe, ale na wszystko jest czas i pora... Z partnerem można sobie heheszkować do woli i nic komu do tego, ale tak publicznie to bym się spalił ze wstydu chyba. Mnie by żenowało nawet jakby mówił zwykłe "kocham cię skarbie", a przecież nie ma w tym zdaniu nic nienormalnego.
  • Odpowiedz
@Victim: W sumie zabawne, bo mój kumpel miał instruktorkę. Też 40+, ale niezły milf podobno. I też się do niego dobierała. Do dzisiaj nie chce sie przyznać czy zaliczył.
  • Odpowiedz
@Victim: U mnie znajomy co uczy na Lkach też w związku z młodszą od siebie kursantką.

Z tym, że tamta była już zamężna jak szła na kurs, ale jak jej zrobił bejbe przy okazji kursu to teraz są razem xD
  • Odpowiedz
@Victim: miałem takiego instruktora. Babiarz jak cholera. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby nie jedną kursantkę puknął... A zboczone teksty to była norma, gdy jeździliśmy w 3 lub 4. A jeździliśmy w grupach do sąsiedniego miasta powiatowego na jazdy - miasta w którym były egzaminy i tam się jeździło doszkalać, żeby poznać miasto i zdać. Stąd wiem, słyszałem niejednokrotnie jak pucował się do młodych kursantek
  • Odpowiedz
@Victim: jak ja zdawałem prawko w mojej szkole X lat temu to tylko przyuważyłem, że jeden młody instruktor (reszta w poważniejszym wieku) bajerował laski na tinderze podczas jazd na mieście. Z rozmowy pamiętam, że kogoś miał ale Tinder nadal w ruchu był.
  • Odpowiedz