Wpis z mikrobloga

#janusze #polska #wies

Mój znajomy kupił kilka lat temu pole jako inwestycję. Miało to być zabezpieczenie pod kredyt do firmy. Łebski facet ogólnie.
Wszyscy z 'naszej paczki' już dawno pobudowali swoje domy, mają dzieci, jeżdżą na wakacje, etc. On zawsze w robocie, ciułał kasę, ale coś w nim w tamtym roku pękło. Być może to kryzys przez wirusa, spadek formy, #!$%@? wie. Będzie budował dom! Każdy pomyślał sobie, że po tylu latach to #!$%@? taką chatę, że szczeny poopadają. Facet ogólnie ma firmę transportową, 300 osób zatrudnia, kasy jak lodu...


Nie to jest jednak najgorsze.


Ja #!$%@?ę.

Mam wrażenie, że niektórzy ludzie nawet bardzo majętni nie potrafią korzystać z pieniędzy. I tu nie chodzi, że koleś jest debilem - choć może takie wrażenie sprawiać. Prowadzi kilka biznesów bezbłędnie. Jego życie prywatne to jednak dramat.
Pobierz nadmuchane_jaja - #janusze #polska #wies

Mój znajomy kupił kilka lat temu pole jak...
źródło: comment_1623571363zAYA81YePao4ZsecVIsTk6.jpg
  • 73
Ja się nad czymś podobnym zastanawiam i jeśli się zdecyduję to też będzie na zadupiu a mieszkanie pewnie poniżej 70m.


@tell_me_more: no też właśnie, jak nie musisz codziennie zapierdzielać do korpo to w małej chatce gdzieś na zadupiu będziesz sobie mieszkał jak król. A takich domków na zadupiu jest w #!$%@?. Bo każdy teraz musi do korpo #!$%@?ć codziennie a benzyna droga. Bardzo dobra opcja dla młodego faceta bez dzieci ceniącego
@Iskaryota: no jak widac kazdy lubi co innego. w zgodzie z naturą ludzką, przebywanie w naturze, coś co ludzie robili od 20k lat, a przestali dopiero z tysiąc lat temu. To że społeczeństwo wmawia ludziom że trzeba mieszkanie w mieście i ze szczyt zycia towrzyskiego i ekonomicznego to iść na piwo do baru nie znaczy ze każdy musi w to wierzyć.
W dupie mam osobiście paranoje ekologów. Poza tym drewno to
@Iskaryota: zostało mi max 50 lat zycia, przy tym wszystkim co rządy #!$%@?ą i Chiny JA mam się troszczyć o planetę? xD na szczęście jeszcze na tyle wolności mamy że mogę się kierować tym co ja chce i co osobiście myślę i co mi jest wygodnie a nie tym co jakis ekoterrorysta wymyślił
ale już niestety się kończy wolność. teraz popularna jest zbiorowa głupota niby jedyna słuszna i pokazywanie palcem każdego kto ma inne zdanie. Juz teraz każdy co wywalil kase na samochod elektryczny wywyższa sie i z obrzydzeniem patrzy na ludzi jeżdzących sobie dieslami. Na tym polega ten biznes. Skoro i tak stopniowo i to szybko elektryki zyskują na popularnosci znaczy ze za 10 lat prawie kazdy bedzie jezdzil elektrykiem bo spalinowki ani nie
@janusz-lece: zaczyna sie od 18 latka wywalajacego oszczednosci zycia na stare bmw a konczy na 40 latku wywalajacym oszdzednosci zycia na troche nowsze bmw xD ja wiem ze to jest smieszne i stereotypowe i generalizowanie ale tak to baardzo czesto jest

no ale niech kazdy sobie zyje jak chce, w koncu to i tak wszystko nie ma jakiegoś wiekszego sensu poza cieszeniem sie zyciem w danym momencie, i ewentualnie robienie tak