Wpis z mikrobloga

#janusze #polska #wies

Mój znajomy kupił kilka lat temu pole jako inwestycję. Miało to być zabezpieczenie pod kredyt do firmy. Łebski facet ogólnie.
Wszyscy z 'naszej paczki' już dawno pobudowali swoje domy, mają dzieci, jeżdżą na wakacje, etc. On zawsze w robocie, ciułał kasę, ale coś w nim w tamtym roku pękło. Być może to kryzys przez wirusa, spadek formy, #!$%@? wie. Będzie budował dom! Każdy pomyślał sobie, że po tylu latach to #!$%@? taką chatę, że szczeny poopadają. Facet ogólnie ma firmę transportową, 300 osób zatrudnia, kasy jak lodu...


Nie to jest jednak najgorsze.


Ja #!$%@?ę.

Mam wrażenie, że niektórzy ludzie nawet bardzo majętni nie potrafią korzystać z pieniędzy. I tu nie chodzi, że koleś jest debilem - choć może takie wrażenie sprawiać. Prowadzi kilka biznesów bezbłędnie. Jego życie prywatne to jednak dramat.
Pobierz
źródło: comment_1623571363zAYA81YePao4ZsecVIsTk6.jpg
  • 73
@safemoon: czyli jak zarabiasz (powiedzmy dla przykładu): 15 tys. PLN miesięcznie, to #!$%@? parówkową bo nie chcesz się pokazać? to jest taka logika... tu chodzi mi tylko o to, że przy jego majętności mógł po prostu kupić normalną, miejską działeczkę, postawić normalny domek i byłby spokojniejszy, szęśliwszy, etc. A tak, ma sprawę w sądzie (3 sztuki), #!$%@?ą chałupę i dom pośrodku dupy.
@nadmuchane_jaja: oczywiście, powiedziałbym ze 90% ludzi czy ma hajs czy nie to wydaje ją jak debile i dlatego tak ciężko być szczęśliwym czy mieć jakąkolwiek niezależność finansową.
no ale on jest inny, każdy zarządzając firmą z 300 pracownikami by nie wytrzymał rzucił to w #!$%@?. widocznie lubi się kłócić. mógłby pewnie kupić całe to pole naokoło niedrogo skoro to i tak zadupie ale to nie w jego stylu widocznie.

@nadmuchane_jaja:
czyli jak zarabiasz (powiedzmy dla przykładu): 15 tys. PLN miesięcznie, to #!$%@? parówkową bo nie chcesz się pokazać? to jest taka logika... tu chodzi mi tylko o to, że przy jego majętności mógł po prostu kupić normalną, miejską działeczkę, postawić normalny domek i byłby spokojniejszy, szęśliwszy, etc. A tak, ma sprawę w sądzie (3 sztuki), #!$%@?ą chałupę i dom pośrodku dupy.


@nadmuchane_jaja: jego sprawa, może np. nie chce brać kredytu bo