Wpis z mikrobloga

95% vikopków spełnia kryteria na bycie moderatorem vikopa. Stanisław Lem pewnie szedłby w zaparte, że to takie przedstawienie, bo przecież nie da się być takim ultramongołem.
  • Odpowiedz
@wonix09: u mnie druga dawka w czwartek wleciała, i dzisiaj dopiero pierwszy dzień taki względnie dobrze się czuje, w piatek mięśnie mnie bolały i temperatura, wczoraj osłabiony i dzisiaj ok.
  • Odpowiedz
@niochland: Ale ty jesteś dzielny, bo dałeś sobie wbić igłę w ramię.
Sam też mam bekę z foliarzy ale to nie znaczy, że jestem chory psychicznie jak Wy i muszę się afiszować tym, że się zaczepiłem. Co wy nie macie dostatecznie dużo atencji, czy miłości, że z takim zapałem tego szukacie XDD
Jeszcze te dziecinne: zamknij dupę!, cicho lamusy XDDDD
Nie ma rady, trzeba blokować i zapomnieć, bo takie osobniki
  • Odpowiedz
ale to ty dzwonisz


@Megawonsz_dziewienc: No k---a niekoniecznie xD Po pierwszej dawce spytałem na mirko kto się szczepił i jak objawy, bo miałem dużo pracy i mało czasu na skutki uboczne, to od razu lemingi przyszły ze swoim "ALE CZEMU DAŁEŚ WSZCZYKNĄĆ SOBIE TRUCIZNĘ?" Molestujecie ludzi, to się nie dziwcie potem xD
  • Odpowiedz
@wonix09: ja w piątek miałam pierwszą dawkę i strasznie się stresowałam jak ja to przeżyje, jakie będę miała objawy, na ile będę wyłączona z życia... w końcu różne historie sie słyszy. A tu się okazało, że jedynie po paru godzinach zaczęła mnie mocno ręka boleć, temperatura delikatnie skoczyła (max. 37C) a później pod sam wieczór mocno spadła. Następnego dnia już było wszystko ok nawet ból ręki zaczął ustępować. Dziś już
  • Odpowiedz
@wonix09: Nie rozumiem ludzi, którzy się tym chwalą. Serio cały ten covid stał się jedną wielką religią. Chcesz medal, czy coś? Wrzuć jeszcze kartę pacjenta ze szczepieniami na polio, gruźlicy, odre itd. jak już tu jesteś.
  • Odpowiedz