Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jak widać po reakcji wykopu to nie tylko ja to w ten sposób nadinterpretowalem


@Barttson: yyyy czy ty w ogóle czytałeś pozostałe komentarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpaliły się szury od 100 dawek, Billa Gatesa i "nieprzetestowanych substancji niewiadomego pochodzenia" - no i ty xD

No to się zdecyduj - albo jesteś nadwrażliwy i obrażają cię określenia kierowane do kogoś innego albo jednak jesteś foliarzem tylko
  • Odpowiedz
@wonix09: Czy nie boisz się, że mogą pojawić się u ciebie NPO? Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o zakrzepach AstraZeneki, bardzo niedawno gruchnął news o zapaleniu mięśnia sercowego u młodych osób i nastolatków. Kto wie, co pojawi się za miesiąc, trzy i później.
Wydaje mi się też, że każdego dnia słychać coraz więcej głosów o niebezpieczeństwach szczepionek mRNA, chociaż jeszcze nie mają one "pleców" mediów, więc bardzo mało osób chce
  • Odpowiedz
Ja póki co jestem po pierwszej dawce, długo się zastanawiałem i miałem nie brać (29 lat, zdrowy, jedynie 3 z ponad 30-40 osób które wiem, że przeszły objawowo mają wciąż problemy z węchem po 5 miesiącach od przechorowania). Jestem trochę obsrany co wyjdzie w dłuższym okresie czasu. Póki co minęło 9 dni i ręka dalej boli, czasami mniej, czasami dosyć mocno...
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek #!$%@? mnie wyzywania od foliarzy każdego kto się nie zaszczepił, do tego piłem w pierwszym komentarzu. Obserwując w sumie antyszczepionkowcow i covidocow to już nie wiem, który z nich to foliarz i szur, serio pogubiłem się xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barttson: skup się kolego: nikt tutaj nie wyzywa od foliarzy każdego kto się nie zaszczepił

Nawet op ci to napisał

Wymyśliłeś sobie coś, poczułeś się obrażony, a teraz tego bronisz XD to ty robisz problem
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek tak, rozumiem byku. Chodzi mi ogólnie o to że jest gro ludzi, którzy tak myślą. Nie chcesz się szczepić = jesteś foliarzem. Prześledz każdy mój komentarz pod tym postem jeśli ci nie szkoda czasu bo ty też sobie ubzdurales, że zostałem urażony xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lubelskikabanos oczywiście, że się boję. Mam z tyłu głowy, że za jakiś czas może się okazać, że to była zła decyzja. Czas zweryfikuje, ale wzięłam pod uwagę aktualne dane i zdecydowałam się zaszczepić właśnie teraz. Nie krytykuję tych co wolą poczekać, ale śmieszą mnie osoby, które tak bardzo wierzą w jakieś teorie spiskowe. Tak naprawdę nic nie wiemy na pewno, a dla mnie to była w tym momencie najlepsza decyzja. Medycyna
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
prześledz każdy mój komentarz pod tym postem jeśli ci nie szkoda czasu bo ty też sobie ubzdurales, że zostałem urażony xd


@Barttson: przecież już w pierwszym komentarzu to napisałeś:

Ja, będąc w sumie po środku, nie chce się zaszczepić przechorowalem covid nie widzę sensu się obecnie szczepić i podobno mam wybór, więc dlaczego takie osoby jak ty wyzywa mnie od foliarzy


nawet już to cytowałem xD
  • Odpowiedz
Czy nie boisz się, że mogą pojawić się u ciebie NPO? Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o zakrzepach AstraZeneki, bardzo niedawno gruchnął news o zapaleniu mięśnia sercowego u młodych osób i nastolatków. Kto wie, co pojawi się za miesiąc, trzy i później.


@lubelskikabanos: xDDD. A wiesz jaka jest częstotliowsć takich NOPów?
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek jeśli prześledziłes dalsze komentarze to OP napisal właśnie, że to nie było do mnie. Gdzie następnie napisałem, że spoko ale istnieja naprawdę ludzie tacy którzy stygmatyzują nie zaszczepionych. #!$%@? weź serio przeczytaj wszystko że zrozumieniem bo jednak było ci szkoda czasu
  • Odpowiedz