Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #bekazpodludzi #gownowpis
Nie ogarniam bólu dupy facetów, że są laski które na myśl o czarnej knadze aż się ślinią i bez refleksyjnie dały by dupy. Kogo to boli? Chce się walić niech się wali prawda, że spora część osób które taki mają z tym problem, to gdyby mieli okazję wyruchać murzynkę szło by jak dzik w kukurydzę.

Jest jakieś takie dziwne przekonanie, że Polki powinny tylko wybierać za partnerów Polaków tak jak by to był jakiś nasz skarb narodowy czy coś. Każdy ma wolną wolę i sam powinien decydować o swojej dupie. Dodatkowo gdy jakaś różowa ma kisiel w majtkach do chada to też źle bo powinna wzdychać na jakiś przegrywow z piękną duszą.
Cała ta obecna moda na podszywanie się za chadów jest żałosna bo atakujecie laski które nic wam złego nie zrobiły.
  • 28
@eschatoestetyzm chłopie temat wyrywania dup jest już dawno za mną więc nie trafiona diagnoza. A w czasach gdy to robiłem nie miałem, żadnego problemu i nie musiałem płakać, że dziewczyny wola czarnych, ciapatych czy innych. Towaru była cała masa tak jak i teraz tylko, że coraz więcej ciot a nie facetów co myślą, że laska sama im wskoczy do łóżka nie będąc mega chadem.
Dalej nie zauważyli, że dupy przestały reagować na
@veneficuss nie korzystałem nigdy z tindera jestem z czasów gdy fotka była popularnym portalem do szukania lasek. A takie mam zdanie przez to co przegrywy wrzucają na wykop, fakt trochę wypaczyłem rzeczywistość
W sumie zastanowilem się na spokojnie i doszedłem do wniosku że bardziej dziwne jest dla mnie to że ktoś normalny chciałby wyruchac murzynkę niż to że polka ciałaby wyruchać murzyna.
Nie ogarniam bólu dupy facetów, że są laski które na myśl o czarnej knadze aż się ślinią i bez refleksyjnie dały by dupy. Kogo to boli? Chce się walić niech się wali prawda, że spora część osób które taki mają z tym problem, to gdyby mieli okazję wyruchać murzynkę szło by jak dzik w kukurydzę.


@Kamil32123: Już pierwsza teza i falszywa. Niestety białych nie podniecają murzynki - już prędzej azjatki. I
@Kamil32123: To pokłosie patriarchatu, w którym kobieta była własnością mężczyźni. Niektórzy do dzisiaj nie potrafią zaakceptować faktu, że kobieta też jest istotą z własną wolną wolą, upodobaniami i potrzebami. Oni by woleli kobiety kontrolować w każdej sferze, tak jak to jest np. w islamie, tylko nie przyznają się do tego, albo nawet sami nie zdają sobie sprawy.