Wpis z mikrobloga

@szara_rysa:
1. Czy ta osoba to sobowtór psychologiczny i fizyczny jednoczeßnie ? To mogłoby być ciekawe.
2. Jeśli byłaby podobna mniej więcej to pewniw tylko opiera się to na bajdurzeni.
Ewentualnie znalezieniu bolca do prokreaxha pod pretekstem romantyzmu.
3. Bardzo ogólne to stwierdzenie troche smierdzi g ó w nem jak pi e r d o l o na rozprawka(a raczej jej typowe zagadnienia do napisania) z polskiego na maturce.
@szara_rysa: to troche bez sensu no bo co by z tego spotkania wynikało? chciałbym spotkać osobę taką jak ja ale w jak najbardziej przerysowanej formie, klona psychologicznego ale jedna cecha charakteru jest wymaksowana
@szara_rysa: Człowiek się nieustannie zmienia, ewoluuje, ja 5 lat temu byłem zupełnie innym człowiekiem niż teraz, robiłem rzeczy z których nie jestem dumny, ogólnie byłem toksyczny. Nie chciałbym spotkać tej wersji siebie, natomiast spotkanie swojej dużo bardziej empatycznej, lub pewnej siebie wersji dałoby mi odpowiedzi na różne pytania chociażby czy warto rozwijać swój charakter w tym kierunku
@szara_rysa: jasne że chciałbym poznać osobę taką jak ja. Było by to bardzo pozytywne i dało wiele korzyści.
Poza tym nigdy na sobie bym się nie zawiódł i mógłbym na sobie polegać, a to już coś czego nie mogę powiedzieć o nikim innym kogo poznałem w swoim życiu.