Wpis z mikrobloga

@zeemzy: po czym stwierdzasz? Bo piszę osobom, które są chore z nienawiści, że są chore z nienawiści i żyją urojeniami? Nie jestem sfrustrowana w żadnym względzie. W zasadzie jeden z lepszych momentów w życiu mam aktualnie. Po prostu jestem empatyczną osobą, wam brak jakiekolwiek empatii, moralności, zasad współżycia społecznego...
@Protectorx: wyskoczyłeś z takim czymś do laski, z którą jak myślę nie gadałeś nigdy jeszcze na messengerze, nawet jeśli się wcześniej znaliście. Dopiero po jej wiadomości pojawia się informacja, że możecie ze sobą rozmawiać więc nawet nie wiem czy miałeś ją w znajomych. Jeśli tak było, a ona dodatkowo ma złą opinię o takich dziewczynach na pokaz plus twoje wiadomości z tym xDD wyglądające jak prześmiewcze to trochę się jej nie
@little_muffin:

gdzie ja kogokolwiek obrzuciłam błotem


ty jesteś serio tak głupia, czy tylko udajesz?

Że myślisz, że to okej sprowadzać ciężko pracującą dziewczynę, która ma coś w głowie, do laski, która nie ma nic, tylko dlatego, że obie są ładne.

koleżankę która ciężko #!$%@? żeby nie być prostytutka do baby, która dostaje kase za ciągnięcie druta


Wartościujesz ludzi przez pryzmat ich dorywczej pracy i dorabiasz teoryjki do tego, że ktoś
@Protectorx: czytając te komentarze już sama nie wiem czy dobrze rozumiem tą sytuację xD Oglądałeś filmik z gali, zobaczyłeś laskę która wyglądem przypominała kogoś kogo znasz i wysłałeś tejże lasce filmik z pytaniem czy to może ona, a ona się oburzyła conajmniej jakbyś ją od #!$%@? wyzywał?
Przecież wystarczyło napisać coś w stylu "o ku*wa mam klona", a jeśli koniecznie chciała wyrazić swoją dezaprobatę w stosunku do ring girls dopisać "ale
@Protectorx: o kuwa to przypomniało mi się jak pewien gościu, który pisał z pewną laska na zb i ona ciągle podkreślała jak ważna persona jest, bo w korpo pracuj, w bardzo znanej firmie, Korpo! I ona się szanuję itd a najlepsze,że pokazuje dupę na zbiorniku i jeszcze widać jej tatuaże hahaha