Wpis z mikrobloga

Że myślisz, że to okej sprowadzać ciężko pracującą dziewczynę, która ma coś w głowie, do laski, która nie ma nic, tylko dlatego, że obie są ładne.


@little_muffin: od kiedy wpisywanie cyferek do exela za 3 tys netto jest ciężka pracą i wyższym statusem społecznym? XD

Jak laska z tv zarabia 5x tyle to ma wyższy czy niższy status? xD

Jakaś korpobitch z urojeniami wielkościowymi i dwumetrowym kijem w dupie się zesrała,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: Po co mam studiować w kraju, gdzie system nauczania jest do dupy? Gdybym urodził się w Niemczech, USA czy jakimś innym cywilizowanym kraju to bym poszedł z chęcią. Ja postanowiłem pójść w przedsiębiorczość i wyemigrować z Polski.

@Protectorx: Dalej musisz sobie podbudować ego jak to w kraju sobie nawet z maturą nie poradziłeś, musiałeś wyjechać na zmywak za granicę a teraz jesteś panem życia za granicą co dalej musi
@m0rgi: jak miał pomysł na biznes i nie widział sensu w studiowaniu to na #!$%@? mu papierek robiony na siłę?

Niektórzy chyba dalej myślą, że mgr to stopień naukowy, a studia to praca naukowa i dlatego są mądrzy XDD Mgr to tytuł zawodowy, więc studia to taka szkoła zawodowa tylko, że lepsza XD
@bylem_zielonko: a skąd wiesz co robi ta konkretna kobieta? Dalej jej wysiłek w osiągnięcie sukcesu był nieporównywalny do dziwki z tv. Jak to takie chwalebne, to może niech wszystkie kobiety zaczną kupczyć dupą? Jak przyjdzie somsiad i zapłaci twojej żonie 100 zł za pokazanie dupy to się zgodzisz, bo przecież to tylko zarobek i nie ma w tym nic nieprzyzwoitego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bylem_zielonko: Tak, typ na pewno był już wytrwałym rekinem biznesu w wieku 19 lat, gdy jego mądrzejsi rówieśnicy, szli na studia.
Dlatego musiał jeszcze wyemigrować gdyż poziom jego przedsiębiorczości wykraczał poza granice kraju.
Szkoda że pewnie wyglądało to inaczej i jak zwykle, zarobki w GBP przeliczane na PLN to szczyt możliwości takiej osoby.
@m0rgi: Ale ja nie poszedłem na zmywak. Poszedłem do IT zaraz po maturze do janusza w średniej miejscowości a po roku wpadłem jeszcze w marketing/e-commerce do spoko firmy do Warszawy, po drodze zalozylem jdg i po czterech latach wyemigrowałem. Ja wole się uczyć w praktyce niż słuchać jakiegoś typa który gdyby był dobry w tym co mówi to by nie nauczał randomówxD Nie wyemigrowałem zarobkowo tylko żeby ułożyć życie w innym
@Protectorx: sam straciłeś kontakt z rzeczywistością, o czym świadczy twój pierwszy post. Jeszcze jesteś poklepywany przez takich samych debili jak ty i się cieszysz. Niedawno był nawet taki film, który pokazywał, że wykopki bardziej niż reszta ludzi ma wypaczone poglądy na pewne sprawy i najbardziej odbiegają od prawdy i faktów. Biorąc to pod uwagę polecam się nad sobą zastanowić.