Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

649

Warszawa. Pijany, bez prawa jazdy, k-----a, 4 auta rozbite

Warszawa. Pijany, bez prawa jazdy, k-----a, 4 auta rozbite

Co robi policja po złożeniu wyjaśnień? Można się rozejść.

panieboczekpandlamniejestesnikim
panieboczekpandlamniejestesnikim
panieboczekpandlamniejestesnikim
z
tvn24.pl
dodany: 11.11.2024, 07:50:02
  • #
    pijanykierowca
  • #
    wypadekdrogowy
  • #
    warszawa
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Podobna sprawa
cyberspace
z malopolska.policja.gov.pl
  • 0

Komentarze (113)

najlepsze

marpi123
marpi123
marpi123
11.11.2024, 09:50:44 via Wykop
  • 276
Policjanci przybyli na miejsce nie stwierdzili udziału audi w kolizji pozostalych rozbitych pojazdow, odeskortowali kierowce audi do Sejmu na obrady, a pozostalych uczestnikow 'zajscia' oskarzyli o ustawkę celem wyludzenia odszkodowania
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KawaJimmiego
KawaJimmiego
11.11.2024, 15:22:02 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
genesis2303
genesis2303
11.11.2024, 16:10:08 via Wykop
  • 13
@KawaJimmiego: racja, mogli mu jeszcze bilet na samolot kupić żeby być pewnym.
  • Odpowiedz
TrionicSe7en
TrionicSe7en
11.11.2024, 11:49:07 via Android
  • 127
Czyj to był synek, to jest pytanie. Typowy wykopek dostałby dożywocie w kamieniołomach, oskarita jeździ nayebany/na wciągany i robii co chce, taka prawda. Polska to mem, szkoda że jestem jego tłem XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KtosKtoSamNieWiesz
KtosKtoSamNieWiesz
11.11.2024, 14:18:54 via Wykop
  • 19
@TrionicSe7en: Postaw sie w miejscu tych policjantow. Tez bys zamykal swojego dilera? Odrobina empatii, chamie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RoyKeane
RoyKeane
RoyKeane
11.11.2024, 15:03:51 via Wykop
  • 0
@TrionicSe7en: Oskarek w Audi wartym 10-15k?
  • Odpowiedz
repoo
repoo
11.11.2024, 09:20:24 via Android
  • 76
Zabrakło informacji czy to krewny lub znajomy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pasatamatata
pasatamatata
11.11.2024, 09:09:07 via Wykop
  • 70
Mogli mu jeszcze bilet na samolot kupić, z miejscem przy oknie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ashkandi
ashkandi
ashkandi
11.11.2024, 13:14:42 via Wykop
  • 21
@pasatamatata: chcieli, ale powiedział, że tatuś już kupił i nie trzeba.
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
11.11.2024, 18:54:31 via Wykop
  • 3
@ashkandi: to chociaż podwieźć na lotnisko
  • Odpowiedz
adam-buksa96
adam-buksa96
11.11.2024, 11:25:00 via Wykop
  • 44
znowu syn jakiegoś komendanta, naczelnika, prokuratora lub polityka? A to nie było tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rzaden_problem
rzaden_problem
11.11.2024, 14:49:51 via Android
  • 15
@adam-buksa96 ruskie standardy, ha tfu
  • Odpowiedz
Krynioslaw
Krynioslaw
11.11.2024, 16:10:05 via Wykop
  • -1
@adam-buksa96: Sprawdzić czy nie przypadkiem prawnik......k---a u nich popularna....
  • Odpowiedz
kapitan-serwatka
kapitan-serwatka
11.11.2024, 13:38:08 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rick_Sanchez
Rick_Sanchez
11.11.2024, 13:46:16 via Wykop
  • 10
@kapitan-serwatka: możliwe że niczyj, tylko takie mamy standardy aktualnie
  • Odpowiedz
niebiesko-niebieski
niebiesko-niebieski
11.11.2024, 18:32:32 via Wykop
  • 0
@Rick_Sanchez: aktualnie? Ile lat pracuję to nie spotkałem się z sytuacją, żeby nietrzeźwy sprawca kolizji poszedł na PDOZ a potem na areszt.
  • Odpowiedz
fat-cartman
fat-cartman
11.11.2024, 12:01:51 via Wykop
  • 16
Zgodnie z retorykom wykopu, wystarczy podnieść mandaty, tymczasem na drogach nic się nie zmienia a rząd rozochocony, widząc nastawienie narodu, względem bezmyślnego zamordyzmu, szykuje kolejne zaostrzenia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fat-cartman
fat-cartman
11.11.2024, 13:29:42 via Wykop
  • 8
@spidero: https://ksp.policja.gov.pl/wrd/o-nas/statystyki/2024/132350,STYCZEN-CZERWIEC-2024.html
  • Odpowiedz
dnbmaniac
dnbmaniac
11.11.2024, 14:25:46 via Wykop
  • 5
@spidero @fat-cartman: Badabum Tsyyyyyyyy
  • Odpowiedz
autotldr
autotldr
11.11.2024, 07:51:00 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JasnyBanan
JasnyBanan
11.11.2024, 15:54:46 via Android
  • 8
Narodowość: gruzin/ukrainiec/mołdawian ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bushido34
Bushido34
12.11.2024, 06:28:56 via Wykop
  • 2
@JasnyBanan: bogaty oskarek banan ciota
  • Odpowiedz
niebiesko-niebieski
niebiesko-niebieski
11.11.2024, 13:49:11 via Wykop
  • 7
"Co robi policja po złożeniu wyjaśnień? Można się rozejść."
A CO MA ZROBIĆ, ROZSTRZELAĆ NA MIEJSCU?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KawaJimmiego
KawaJimmiego
11.11.2024, 15:42:07 via Wykop
  • 4
@panieboczekpandlamniejestesnikim: Każdego pod wpływem po spowodowaniu kolizji należałoby pół roku/ rok trzymać w areszcie aż do sprawy sądowej i dalej kolejne lata, aż sąd okręgowy skończy wysyłać akta z powrotem do rejonowego do ponownego rozpatrzenia i aż zapadnie prawomocny wyrok? To by było łącznie i ze 4 lata.
  • Odpowiedz
michal-glus1000
michal-glus1000
11.11.2024, 16:10:29 via Wykop
  • 2
@panieboczekpandlamniejestesnikim: a co ma to tego policja? xD to prokuratura wnioskuje o tymczasowe aresztowanie do sądu po spełnieniu określonych przesłanek, których tutaj nie ma.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3892
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3145
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3093
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
2598
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2453
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskiedrogi
  • #policja
  • #bezpieczenstwo
  • #prawojazdy
  • #alkohol
  • #wypadek
  • #piratdrogowy
  • #deportacja
  • #wydarzenia
  • #patologiazmiasta
  • #erogowydrogowy
  • #platformaobywatelska
  • #motoryzacja
  • #ukladtarnowski
  • #kierowcy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia