Policjanci przybyli na miejsce nie stwierdzili udziału audi w kolizji pozostalych rozbitych pojazdow, odeskortowali kierowce audi do Sejmu na obrady, a pozostalych uczestnikow 'zajscia' oskarzyli o ustawkę celem wyludzenia odszkodowania
Czyj to był synek, to jest pytanie. Typowy wykopek dostałby dożywocie w kamieniołomach, oskarita jeździ nayebany/na wciągany i robii co chce, taka prawda. Polska to mem, szkoda że jestem jego tłem XD
Zgodnie z retorykom wykopu, wystarczy podnieść mandaty, tymczasem na drogach nic się nie zmienia a rząd rozochocony, widząc nastawienie narodu, względem bezmyślnego zamordyzmu, szykuje kolejne zaostrzenia
@panieboczekpandlamniejestesnikim: Każdego pod wpływem po spowodowaniu kolizji należałoby pół roku/ rok trzymać w areszcie aż do sprawy sądowej i dalej kolejne lata, aż sąd okręgowy skończy wysyłać akta z powrotem do rejonowego do ponownego rozpatrzenia i aż zapadnie prawomocny wyrok? To by było łącznie i ze 4 lata.
@panieboczekpandlamniejestesnikim: a co ma to tego policja? xD to prokuratura wnioskuje o tymczasowe aresztowanie do sądu po spełnieniu określonych przesłanek, których tutaj nie ma.
Komentarze (113)
najlepsze
A CO MA ZROBIĆ, ROZSTRZELAĆ NA MIEJSCU?