Wpis z mikrobloga

@Garztam: to trochę zależy od tego jaki masz budżet i co lubisz robić xD moje propozycje:
malowanie, fotografia, robienie mebli, jada na rowerze, żeglarstwo, kup stary samochód i go odrestaurowuj (jak kupisz jakiegoś fiata spidera to możesz na wesela wynajmować i Ci się będzie fajnie amortyzował), gry planszowe (nawet jak nie masz z kim grać to są różne grupy na fb gdzie ludzie się szukają), escaperoomy (tu trzeba mieć min.
edantes - @Garztam: to trochę zależy od tego jaki masz budżet i co lubisz robić xD mo...

źródło: comment_1623362291wI8rOk6qzIn2eLhLPEt0a4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Garztam: o jeszcze jedno mam - dołącz jako wolonatriusz do czegoś fajnego, jakiś festiwal kultury, ew. dołącz do jakiejś organizacji w stylu rotary czy lion club, głównie się tam pije wino i je pączki i ogląda śmieszne filmiki z hindusami, którzy chcą przyjechać do polski xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Garztam: dlaczego odradził ci gry? hobby jak każde inne bo mało jest takich z których można mieć realny pożytek albo pieniądz
  • Odpowiedz
dlaczego odradził ci gry?

zgaduje: bo uzależnia, bo siedzisz w domu a jemu może lepiej mieć kontakt z ludźmi terapeutycznie.

nie stać mnie

@Garztam: nie musi być broń palna, nie masz klubu albo publicznie dostępnej strzelnicy pneumatycznej w mieście?
albo sztuki walki jakieś może.
  • Odpowiedz
@Garztam: Wybierasz jakikolwiek model jaki ci sie podoba.Kupujesz pędzle,farby i to tak naprawde tyle.No jeszcze coś do wycinania części i jakiś nożyk do usuwania połączeń części modeli z ramą.
  • Odpowiedz