Wpis z mikrobloga

Fun fakt: kiedy normiki sobie chodziły na korepetycje za kilkadziesiąt złotych na godzinę, ja nie miałem 2 zł na bilet autobusowy do szkoły, miałem jedną bluzę, jedne spodnie i cały rok chodziłem w butach na lato, nawet przez zaspy 40cm.
No ale pieniądze szczęścia nie dają, więc to nie miało żadnego znaczenia na moją przyszłość i życie.
#przegryw
#normikivsprzegrywy
#zalesie
  • 40
@booolooo @Hereticsheresy poczytajcie co @przegrany_przegryw . Zgadza się z nim w 100 procentach. Kiedyś napiszę co się stało jak zmieniłem ubiór i jakie były efekty. Polacy chodzą non stop w tym samym i niemodnym a później zdziwienie, że przyjedzie niemiec który się jakoś pozytywnie wyróżnia, ma ładne modne ubrania, wybielone zęby i ma branie.

@przegrany_przegryw słusznie, że zapala ci się lampka, mi też by się zapaliła, bo przecież u dziewczyn ubrania i
@przegrany_przegryw: serio mam w dupie opinie ludzi co nie znacza w moim zyciu nic.
Czasem jak sa mega wygodne spodnie, to biore 2 pary, o koszulkach basic, gdzie biore czasem 4 to nie wspomne.
Cocolino uzywam max w pralce, wiec bije świeżością (potwierdzone z otoczenia) wiec #!$%@?. Tu mam lekki problem, bo chcialbym lac wiecej a pralka nie pozwala.
Nie mam pracy przedstawiciela. Ze spotgkam xx ludzi dziennien. takze tego.
@przegrany_przegryw: w pompce mam te uwagi xD
Sam juz wiem, ze czasem przeginam, ale i tak od nikogo obcego. (oprocz dziewczyny) nie uslyszalem nic na temat ubioru.

Schludnie choc srednio i tyle. Chociaz to moze dla mnie jest srednio, ale gora max 1 dzień albo pół, dzinsy max 5 dni.
Pranie to nienormalne ilosci cocolino, bo lubie.