Wpis z mikrobloga

Fun fakt: kiedy normiki sobie chodziły na korepetycje za kilkadziesiąt złotych na godzinę, ja nie miałem 2 zł na bilet autobusowy do szkoły, miałem jedną bluzę, jedne spodnie i cały rok chodziłem w butach na lato, nawet przez zaspy 40cm.
No ale pieniądze szczęścia nie dają, więc to nie miało żadnego znaczenia na moją przyszłość i życie.
#przegryw
#normikivsprzegrywy
#zalesie
  • 40
  • Odpowiedz
pamiętam jak szedłem do odpowiedzi to usłyszałem jak któś mówi o mnie że ciągle chodzę w tych samych spodniach, a ja po prostu nie miałem w ieku 15 lat kasy na nowe ciuchy


@budunio: a ja dziś mógłbym kupić sobie nowe spodnie codziennie, ale i tak chodzę w jednych bo lubię i póki działają, to nie chce mi się mierzyć i kupować xd

A tak BTW. To nie wiem, jak dawno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hereticsheresy: mi tez baba gada co jakis czas ze moglbym sobie kupic cos nowego bo ciagle w tym samym, ale po co skoro ubran mam wystarczajaco dużo i sa dobre, niezniszczone i niewypłowiałe?
Co one z tym mają xD
  • Odpowiedz
Fun fakt: kiedy normiki sobie chodziły na korepetycje za kilkadziesiąt złotych na godzinę, ja nie miałem 2 zł na bilet autobusowy do szkoły, miałem jedną bluzę, jedne spodnie i cały rok chodziłem w butach na lato, nawet przez zaspy 40cm.

No ale pieniądze szczęścia nie dają, więc to nie miało żadnego znaczenia na moją przyszłość i życie.


@LajfIsBjutiful: Myślisz że tylko Ty jedyny tak miałeś?
Było #!$%@? ale trzeba było się
  • Odpowiedz
@sasik520: ja mam 3 pary spodni od kilku lat, a jak sie rozerwą w kroku to oddaje do krawcowej. Wygodne są, że ja #!$%@?. Ostatnio chciałem kupić spodnie to same rurki dla pedałów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Kiedy chodziłam do szkoły moich rodziców tez nie było stać na niewiadomo jaka ilość ubrań i cały czas chodziłam w tym samym:) ale ogólnie lubię się dobrze ubrać i teraz mam dość sporo ubrań i butów :) ja zwracam uwagę na całość - czyli twarz+figura i ciuchy. Jeśli ktoś ma ładna twarz i figurę, a średnie ciuchy to i tak zwróci czyjaś uwagę, a jeśli ktoś ma średnia twarz i
  • Odpowiedz
@budunio: ja tez kiedyś dostałam taki komentarz. Ale nie chodziłam ciagle w tym samym z biedy tylko dlatego ze mama starała się żebym nie żyła konsumpcjonizmem i pozorami.
I ten komentarz jakos mnie musiał zaboleć, no bo go do dzisiaj pamietam. Ale nie poddałam się presji tylko w przyszlosci byłam gotowa z wyjaśnieniem albo wyprzedzająco o tym mówiłam.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: ale u mnie tez pieniędzy nie brakowało i mogłam dostać co chce, ale z rzeczy jakkolwiek rozwojowych - mogłam rozwijać każda pasje która miałam dostając sprzęt z najwyżej polki (czy to instrumenty, farby, narty czy wyjazdy). Tylko uczono mnie nie wydawać na batony, tandetne getry, paznokcie, czy tandetne mazaki będące źródłem statusu w podstawówce.
Mi się wydaje spoko takie podejście ale jak będę miła swoje dziecko to nie skopiuje tego
  • Odpowiedz